GORENGO PREFERENTE
23-11-2019 17:00 EZOZIA SORALUZE
KADETEA
24-11-2019 16:00 SAN MIGEL MUTRIKU
INFANTILA
23-11-2019 10:00 SAN MIGEL MUTRIKU
ALEBIN 2 URTEA
24-11-2019 11:40 EZOZIA SORALUZE
ALEBIN 1 URTEA
24-11-2019 11:40 EZOZIA SORALUZE
BENJAMIN 2 URTEA
24-11-2019 9:15 Ezozia
BENJAMIN 1 URTEA
24-11-2019 9:15 EZOZIA SORALUZE
SD EIBAR BARNERATZAILE
23-11-2019 11:30 EZOZIA SORALUZE

Kronika
GORENGO PREFERENTE
Getariako Keta FTVsSoraluze FT

10

Ikusi partidua
KADETEA
CD Lagun OnakVsSoraluze FT

36

Ikusi partidua
INFANTILA
Urki CD BVsSoraluze FT

12

Ikusi partidua
Ordutegi
GORENGO PREFERENTE
Soraluze FTVs UD Aretxabaleta
23-11-2019   17:00EZOZIA SORALUZE
KADETEA
Mutriku FTVs Soraluze FT
24-11-2019   16:00SAN MIGEL MUTRIKU
INFANTILA
Mutriku FTVs Soraluze FT
23-11-2019   10:00SAN MIGEL MUTRIKU
ALEBIN 2 URTEA
Soraluze FTVs ARRASATE
24-11-2019   11:40EZOZIA SORALUZE
ALEBIN 1 URTEA
Soraluze FTVs SD Eibar
24-11-2019   11:40EZOZIA SORALUZE
BENJAMIN 2 URTEA
Soraluze FTVs SD Eibar
24-11-2019   9:15Ezozia
BENJAMIN 1 URTEA
Soraluze FTVs SD Eibar
24-11-2019   9:15EZOZIA SORALUZE
SD EIBAR BARNERATZAILE
SD EibarVs Soraluze FT
23-11-2019   11:30EZOZIA SORALUZE
Denak Ikusi
Sponsor
Banner menu Soraluze FT

Klasifikazioa
J Pt
1  Escudo SD Beasain
SD Beasain
1025
2  Escudo Aloña Mendi KE
Aloña Mendi KE
1025
3  Escudo CD Lagun Onak
CD Lagun Onak
1023
4  Escudo Ilintxa SD
Ilintxa SD
1017
5  Escudo Billabona KE
Billabona KE
1016
6  Escudo Zumaiako FT
Zumaiako FT
1015
7  Escudo Danena KE
Danena KE
1014
8  Escudo Mondragon CF
Mondragon CF
1014
9  Escudo Soraluze FT
Soraluze FT
1012
10  Escudo Ikasberri KE
Ikasberri KE
1012
11  Escudo Antzuola KE
Antzuola KE
1011
12  Escudo Idiazabal KE
Idiazabal KE
1010
13  Escudo Tolosa CF
Tolosa CF
109
14  Escudo Getariako Keta FT
Getariako Keta FT
107
15  Escudo Orioko FT
Orioko FT
105
16  Escudo UD Aretxabaleta
UD Aretxabaleta
104
Taldeko argazkiak

Foto GORENGO PREFERENTE

GORENGO PREFERENTE

Foto KADETEA

KADETEA

Foto INFANTILA

INFANTILA

Foto ALEBIN 2 URTEA

ALEBIN 2 URTEA

Foto ALEBIN 1 URTEA

ALEBIN 1 URTEA

Foto BENJAMIN 2 URTEA

BENJAMIN 2 URTEA

Foto BENJAMIN 1 URTEA

BENJAMIN 1 URTEA

Multimedia

Imagen club

Gorengo Preferente 2019 20

Imagen club

Kadetea 2019 20

Imagen club

Infantila 2019 20

Imagen club

Alebin 2 2019 20

Imagen club

Alebina 1 2019 20
Asteko Kartela
Cartel semanal

Zorionak
Imagen jugador club
26

IOKIN ARRILLAGA

GORENGO PREFERENTE
Denda

Imagen club

KALERAKO POLOA POLO PASEO

Imagen club

EKIPAMENDU OSOA EQUIPACION COMPLETA

Imagen club

MEDIAS GALTZERDI

Imagen club

PRAKAK ETA GALTZERDI PANTALON Y MEDIAS

Imagen club

PANTALON PRAKAK
Taldeen albisteak
Babesleari

Kontadore
Guztiak:12564
Urte honetan:12564
Hilabetea:861
Astea:162
Gaur:7
Zozketa
Azken zozketa

Data: 15/11/2019

Zenbakia: 258



Denak ikusi

Taldeko argazkiak

Foto GORENGO PREFERENTE

GORENGO PREFERENTE

Foto KADETEA

KADETEA

Foto INFANTILA

INFANTILA

Foto ALEBIN 2 URTEA

ALEBIN 2 URTEA

Foto ALEBIN 1 URTEA

ALEBIN 1 URTEA

Foto BENJAMIN 2 URTEA

BENJAMIN 2 URTEA

Foto BENJAMIN 1 URTEA

BENJAMIN 1 URTEA

Ekipazioak


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa