Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

1ªJUVENIL

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ZESTOA12511502271631
2BURUMENDI12601223351126
3URKI CD12322412311324
4EIBARTARRA12313313261820
5ALOÑAMENDI B12214205202913
6Soraluze FT1201610613434
7IKASBERRI1200702514362

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
IKASBERRI17URKI CD
Soraluze FT15BURUMENDI
ALOÑAMENDI B12ZESTOA
descansa00EIBARTARRA
Jardunaldia 02
BURUMENDI41IKASBERRI
ZESTOA30Soraluze FT
EIBARTARRA30ALOÑAMENDI B
URKI CD00descansa
Jardunaldia 03
URKI CD11BURUMENDI
IKASBERRI23ZESTOA
Soraluze FT36EIBARTARRA
descansa00ALOÑAMENDI B
Jardunaldia 04
ZESTOA11URKI CD
EIBARTARRA32IKASBERRI
ALOÑAMENDI B31Soraluze FT
BURUMENDI00descansa
Jardunaldia 05
BURUMENDI30ZESTOA
URKI CD00EIBARTARRA
IKASBERRI03ALOÑAMENDI B
descansa00Soraluze FT
Jardunaldia 06
EIBARTARRA11BURUMENDI
ALOÑAMENDI B23URKI CD
Soraluze FT11IKASBERRI
descansa00ZESTOA
Jardunaldia 07
ZESTOA32EIBARTARRA
BURUMENDI40ALOÑAMENDI B
URKI CD61Soraluze FT
IKASBERRI00descansa
Jardunaldia 08
URKI CD30IKASBERRI
BURUMENDI50Soraluze FT
ZESTOA41ALOÑAMENDI B
EIBARTARRA00descansa
Jardunaldia 09
IKASBERRI13BURUMENDI
Soraluze FT23ZESTOA
ALOÑAMENDI B12EIBARTARRA
descansa00URKI CD
Jardunaldia 10
BURUMENDI40URKI CD
ZESTOA43IKASBERRI
EIBARTARRA41Soraluze FT
ALOÑAMENDI B00descansa
Jardunaldia 11
URKI CD12ZESTOA
IKASBERRI23EIBARTARRA
Soraluze FT24ALOÑAMENDI B
descansa00BURUMENDI
Jardunaldia 12
ZESTOA10BURUMENDI
EIBARTARRA12URKI CD
ALOÑAMENDI B11IKASBERRI
Soraluze FT00descansa
Jardunaldia 13
BURUMENDI21EIBARTARRA
URKI CD40ALOÑAMENDI B
IKASBERRI01Soraluze FT
ZESTOA00descansa
Jardunaldia 14
EIBARTARRA01ZESTOA
ALOÑAMENDI B43BURUMENDI
Soraluze FT03URKI CD
descansa00IKASBERRI

Lehen Ligaren egutegia

Soraluze FT 2-4 IKASBERRI

2015-01-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D.

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa