Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

1º CADETE FEMENINO

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1LAZKAO13511502411031
2IKASBERRI KE1242151128530
3LAGUN ONAK CD12403511471228
4 BEASAIN SD13313511441526
5ALOÑA MENDI KE13214115142611
6ARIZMENDI KE13205115193010
7BERGARA KE1320510614369
8Soraluze FT131060077803

1ºCADETE

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ANAITASUNA CD1130561329828
2EIBAR SAD B1130550536924
3ILINTXA SD11205335232418
4 ARIZMENDI KE10244206171316
5MONDRAGON CF11216216161414
6BERGARA KE12126235121614
7IKASBERRI KE11235026252511
8ALOÑA MENDI KE931600781010
9SORALUZE FT1100100083500

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
BERGARA KE01EIBAR SAD B
ANAITASUNA CD31IKASBERRI KE
MONDRAGON CF30SORALUZE FT
descansa00 ARIZMENDI KE
BERGARA KE03ILINTXA SD
Jardunaldia 02
EIBAR SAD B40ILINTXA SD
IKASBERRI KE22BERGARA KE
SORALUZE FT06ANAITASUNA CD
ARIZMENDI KE21MONDRAGON CF
ALOÑA MENDI KE00descansa
Jardunaldia 03
SORALUZE FT05EIBAR SAD B
IKASBERRI KE11ILINTXA SD
ARIZMENDI KE00BERGARA KE
ALOÑA MENDI KE12ANAITASUNA CD
MONDRAGON CF00descansa
Jardunaldia 04
IKASBERRI KE11ILINTXA SD
SORALUZE FT05EIBAR SAD B
ARIZMENDI KE00BERGARA KE
ALOÑA MENDI KE12ANAITASUNA CD
descansa00MONDRAGON CF
Jardunaldia 05
IKASBERRI KE90SORALUZE FT
EIBAR SAD B31 ARIZMENDI KE
BERGARA KE20ALOÑA MENDI KE
ANAITASUNA CD00descansa
ILINTXA SD21MONDRAGON CF
Jardunaldia 06
SORALUZE FT15ILINTXA SD
ARIZMENDI KE55IKASBERRI KE
ALOÑA MENDI KE10EIBAR SAD B
descansa00BERGARA KE
MONDRAGON CF12ANAITASUNA CD
Jardunaldia 07
SORALUZE FT03 ARIZMENDI KE
IKASBERRI KE10ALOÑA MENDI KE
EIBAR SAD B00descansa
BERGARA KE11MONDRAGON CF
ILINTXA SD13ANAITASUNA CD
Jardunaldia 08
ILINTXA SD32 ARIZMENDI KE
ALOÑA MENDI KE20SORALUZE FT
descansa00IKASBERRI KE
MONDRAGON CF21EIBAR SAD B
ANAITASUNA CD21BERGARA KE
Jardunaldia 09
ARIZMENDI KE10ALOÑA MENDI KE
SORALUZE FT00descansa
IKASBERRI KE23MONDRAGON CF
EIBAR SAD B10ANAITASUNA CD
BERGARA KE03ILINTXA SD
Jardunaldia 10
EIBAR SAD B12BERGARA KE
IKASBERRI KE02ANAITASUNA CD
SORALUZE FT14MONDRAGON CF
ARIZMENDI KE00descansa
ALOÑA MENDI KE22ILINTXA SD
Jardunaldia 11
ILINTXA SD29EIBAR SAD B
BERGARA KE22IKASBERRI KE
ANAITASUNA CD60SORALUZE FT
MONDRAGON CF02 ARIZMENDI KE
descansa00ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 12
IKASBERRI KE16EIBAR SAD B
SORALUZE FT12BERGARA KE
ARIZMENDI KE11ANAITASUNA CD
ALOÑA MENDI KE10MONDRAGON CF
descansa00ILINTXA SD
Jardunaldia 13
ILINTXA SD00IKASBERRI KE
EIBAR SAD B00SORALUZE FT
BERGARA KE00 ARIZMENDI KE
ANAITASUNA CD00ALOÑA MENDI KE
MONDRAGON CF00descansa
Jardunaldia 14
SORALUZE FT00IKASBERRI KE
ARIZMENDI KE00EIBAR SAD B
ALOÑA MENDI KE00BERGARA KE
descansa00ANAITASUNA CD
MONDRAGON CF00ILINTXA SD
Jardunaldia 15
ILINTXA SD00SORALUZE FT
IKASBERRI KE00 ARIZMENDI KE
EIBAR SAD B00ALOÑA MENDI KE
BERGARA KE00descansa
ANAITASUNA CD00MONDRAGON CF
Jardunaldia 16
ARIZMENDI KE00SORALUZE FT
ALOÑA MENDI KE00IKASBERRI KE
descansa00EIBAR SAD B
MONDRAGON CF00BERGARA KE
ANAITASUNA CD00ILINTXA SD
Jardunaldia 17
ARIZMENDI KE00ILINTXA SD
SORALUZE FT00ALOÑA MENDI KE
IKASBERRI KE00descansa
EIBAR SAD B00MONDRAGON CF
BERGARA KE00ANAITASUNA CD
Jardunaldia 18
ALOÑA MENDI KE00 ARIZMENDI KE
descansa00SORALUZE FT
MONDRAGON CF00IKASBERRI KE
ANAITASUNA CD00EIBAR SAD B
ILINTXA SD00BERGARA KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
LAZKAO30BERGARA KE
ARIZMENDI KE60SORALUZE FT
BEASAIN SD01IKASBERRI KE
LAGUN ONAK CD21ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 02
SORALUZE FT010LAZKAO
IKASBERRI KE21ARIZMENDI KE
ALOÑA MENDI KE04 BEASAIN SD
BERGARA KE01LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 03
BERGARA KE40SORALUZE FT
LAZKAO11IKASBERRI KE
ARIZMENDI KE20ALOÑA MENDI KE
LAGUN ONAK CD12 BEASAIN SD
Jardunaldia 04
IKASBERRI KE31BERGARA KE
ALOÑA MENDI KE13LAZKAO
BEASAIN SD60ARIZMENDI KE
SORALUZE FT110LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 05
SORALUZE FT05IKASBERRI KE
BERGARA KE12ALOÑA MENDI KE
LAZKAO41 BEASAIN SD
LAGUN ONAK CD30ARIZMENDI KE
Jardunaldia 06
ALOÑA MENDI KE70SORALUZE FT
BEASAIN SD60BERGARA KE
ARIZMENDI KE04LAZKAO
LAGUN ONAK CD13IKASBERRI KE
Jardunaldia 07
IKASBERRI KE00ALOÑA MENDI KE
SORALUZE FT08 BEASAIN SD
BERGARA KE40ARIZMENDI KE
LAZKAO12LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 08
BERGARA KE12LAZKAO
SORALUZE FT05ARIZMENDI KE
IKASBERRI KE11 BEASAIN SD
ALOÑA MENDI KE12LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 09
LAZKAO50SORALUZE FT
ARIZMENDI KE02IKASBERRI KE
BEASAIN SD50ALOÑA MENDI KE
LAGUN ONAK CD90BERGARA KE
Jardunaldia 10
SORALUZE FT13BERGARA KE
IKASBERRI KE20LAZKAO
ALOÑA MENDI KE00ARIZMENDI KE
BEASAIN SD22LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 11
BERGARA KE03IKASBERRI KE
LAZKAO20ALOÑA MENDI KE
ARIZMENDI KE34 BEASAIN SD
LAGUN ONAK CD120SORALUZE FT
Jardunaldia 12
IKASBERRI KE50SORALUZE FT
ALOÑA MENDI KE20BERGARA KE
BEASAIN SD13LAZKAO
ARIZMENDI KE12LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 13
SORALUZE FT50ALOÑA MENDI KE
BERGARA KE04 BEASAIN SD
LAZKAO31ARIZMENDI KE
IKASBERRI KE00LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 14
ALOÑA MENDI KE00IKASBERRI KE
BEASAIN SD00SORALUZE FT
ARIZMENDI KE00BERGARA KE
LAGUN ONAK CD00LAZKAO

SORALUZE FT 0-5 BERGARA KE

2015-01-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D.

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa