Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

INFANTIL MASCULINO

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ALOÑA MENDI KE 840340375224
2 ARETXABALETA KE 840330463821
3 URKI CD 8314204341416
4ANTZUOLA KE720510619249
5Soraluze FT810610612426
6EIBARTARRAK FT 800620610446
7ARIZMENDI 80070077860

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
URKI CD 40ANTZUOLA KE
ARETXABALETA KE 61Soraluze FT
ALOÑA MENDI KE 230ARIZMENDI
descansa00EIBARTARRAK FT
Jardunaldia 02
Soraluze FT36 URKI CD
ARIZMENDI 016 ARETXABALETA KE
EIBARTARRAK FT 010ALOÑA MENDI KE
ANTZUOLA KE00descansa
Jardunaldia 03
ANTZUOLA KE31Soraluze FT
URKI CD 140ARIZMENDI
ARETXABALETA KE 80EIBARTARRAK FT
descansa00ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 04
ARIZMENDI 09ANTZUOLA KE
EIBARTARRAK FT 01 URKI CD
ALOÑA MENDI KE 40 ARETXABALETA KE
Soraluze FT00descansa
Jardunaldia 05
Soraluze FT31ARIZMENDI
ANTZUOLA KE50EIBARTARRAK FT
URKI CD 24ALOÑA MENDI KE
descansa00 ARETXABALETA KE
Jardunaldia 06
EIBARTARRAK FT 23Soraluze FT
ALOÑA MENDI KE 50ANTZUOLA KE
ARETXABALETA KE 61 URKI CD
descansa00ARIZMENDI
Jardunaldia 07
ARIZMENDI 34EIBARTARRAK FT
Soraluze FT09ALOÑA MENDI KE
ANTZUOLA KE17 ARETXABALETA KE
URKI CD 00descansa
Jardunaldia 08
ARIZMENDI 34EIBARTARRAK FT
Soraluze FT09ALOÑA MENDI KE
ANTZUOLA KE17 ARETXABALETA KE
URKI CD 00descansa
Jardunaldia 09
URKI CD 61Soraluze FT
ARETXABALETA KE 130ARIZMENDI
ALOÑA MENDI KE 110EIBARTARRAK FT
descansa00ANTZUOLA KE
Jardunaldia 10
Soraluze FT00ANTZUOLA KE
ARIZMENDI 00 URKI CD
EIBARTARRAK FT 00 ARETXABALETA KE
ALOÑA MENDI KE 00descansa
Jardunaldia 11
ANTZUOLA KE00ARIZMENDI
URKI CD 00EIBARTARRAK FT
ARETXABALETA KE 00ALOÑA MENDI KE
descansa00Soraluze FT
Jardunaldia 12
ARIZMENDI 00Soraluze FT
EIBARTARRAK FT 00ANTZUOLA KE
ALOÑA MENDI KE 00 URKI CD
ARETXABALETA KE 00descansa
Jardunaldia 13
Soraluze FT00EIBARTARRAK FT
ANTZUOLA KE00ALOÑA MENDI KE
URKI CD 00 ARETXABALETA KE
ARIZMENDI 00descansa
Jardunaldia 14
EIBARTARRAK FT 00ARIZMENDI
ALOÑA MENDI KE 00Soraluze FT
ARETXABALETA KE 00ANTZUOLA KE
descansa00 URKI CD

Lehen Ligaren egutegia

Soraluze FT 4-2 ZESTOA KB

2013-04-27

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D.

Kronika :


Soraluze FT 2-2 URKI CD

2015-01-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D.

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa