Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

preferente

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1MONDRAGON301230825732665
2AMAIKA BAT301221834622965
3BERGARA291311564502761
4UROLA301122672572560
5SORALUZE30753645463548
6IKASBERRI30834537323045
7LAGUN ONAK29744537503743
8ZESTOA30645537373140
9ARETXABALETA30735429444438
10URKOMENDI30744348405138
11BEASAIN30744339535637
12ILINTXA30537528314435
13TOLOSA307263210485934
14ZUMAIAKO30366348354828
15USURBIL304290213246616
16ANTZUOLA30231011132610013

Preferente

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1BERGARA3011311122752271
2UROLA301032744402658
3ZESTOA30717825484348
4SORALUZE301014447394047
5EIBAR URKO30852456402746
6IKASBERRI30573636423343
7LAGUN ONAK30375834403743
8IDIAZABAL30834447404043
9TOLOSA30627636514741
10ZUMAIAKO30735528474541
11MONDRAGON30636537384739
12ARETXABALETA30834177465137
13BEASAIN307353210456435
14GETARIAKO30717339424534
15ILINTXA304471311336322
16INTXURRE303481311377319

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
UROLA01SORALUZE
INTXURRE22LAGUN ONAK
IDIAZABAL01ZESTOA
BEASAIN32GETARIAKO
TOLOSA30ILINTXA
IKASBERRI41MONDRAGON
BERGARA41ARETXABALETA
EIBAR URKO21ZUMAIAKO
Jardunaldia 02
SORALUZE10EIBAR URKO
LAGUN ONAK01UROLA
ZESTOA61INTXURRE
GETARIAKO21IDIAZABAL
ILINTXA21BEASAIN
MONDRAGON12TOLOSA
ARETXABALETA10IKASBERRI
ZUMAIAKO11BERGARA
Jardunaldia 03
SORALUZE21LAGUN ONAK
UROLA10ZESTOA
INTXURRE22GETARIAKO
IDIAZABAL10ILINTXA
BEASAIN40MONDRAGON
TOLOSA00ARETXABALETA
IKASBERRI00ZUMAIAKO
EIBAR URKO11BERGARA
Jardunaldia 04
LAGUN ONAK10EIBAR URKO
ZESTOA01SORALUZE
GETARIAKO01UROLA
ILINTXA11INTXURRE
MONDRAGON12IDIAZABAL
ARETXABALETA42BEASAIN
ZUMAIAKO40TOLOSA
BERGARA20IKASBERRI
Jardunaldia 05
LAGUN ONAK11ZESTOA
SORALUZE10GETARIAKO
UROLA32ILINTXA
INTXURRE22MONDRAGON
IDIAZABAL11ARETXABALETA
BEASAIN02ZUMAIAKO
TOLOSA34BERGARA
EIBAR URKO10IKASBERRI
Jardunaldia 06
ZESTOA02EIBAR URKO
GETARIAKO01LAGUN ONAK
ILINTXA21SORALUZE
MONDRAGON20UROLA
ARETXABALETA40INTXURRE
ZUMAIAKO20IDIAZABAL
BERGARA71BEASAIN
IKASBERRI12TOLOSA
Jardunaldia 07
ZESTOA40GETARIAKO
LAGUN ONAK11ILINTXA
SORALUZE01MONDRAGON
UROLA43ARETXABALETA
INTXURRE02ZUMAIAKO
IDIAZABAL10BERGARA
BEASAIN32IKASBERRI
EIBAR URKO11TOLOSA
Jardunaldia 08
GETARIAKO21EIBAR URKO
ILINTXA13ZESTOA
MONDRAGON21LAGUN ONAK
ARETXABALETA20SORALUZE
ZUMAIAKO02UROLA
BERGARA40INTXURRE
IKASBERRI00IDIAZABAL
TOLOSA40BEASAIN
Jardunaldia 09
GETARIAKO00ILINTXA
ZESTOA21MONDRAGON
LAGUN ONAK33ARETXABALETA
SORALUZE31ZUMAIAKO
UROLA10BERGARA
INTXURRE12IKASBERRI
IDIAZABAL21TOLOSA
EIBAR URKO11BEASAIN
Jardunaldia 10
ILINTXA11EIBAR URKO
MONDRAGON21GETARIAKO
ARETXABALETA03ZESTOA
ZUMAIAKO01LAGUN ONAK
BERGARA21SORALUZE
IKASBERRI22UROLA
TOLOSA51INTXURRE
BEASAIN00IDIAZABAL
Jardunaldia 11
ILINTXA41MONDRAGON
GETARIAKO51ARETXABALETA
ZESTOA13ZUMAIAKO
LAGUN ONAK12BERGARA
SORALUZE10IKASBERRI
UROLA21TOLOSA
INTXURRE72BEASAIN
EIBAR URKO20IDIAZABAL
Jardunaldia 12
MONDRAGON03EIBAR URKO
ARETXABALETA51ILINTXA
ZUMAIAKO13GETARIAKO
BERGARA70ZESTOA
IKASBERRI22LAGUN ONAK
TOLOSA11SORALUZE
BEASAIN21UROLA
IDIAZABAL20INTXURRE
Jardunaldia 13
MONDRAGON11ARETXABALETA
ILINTXA23ZUMAIAKO
GETARIAKO12BERGARA
ZESTOA01IKASBERRI
LAGUN ONAK11TOLOSA
SORALUZE51BEASAIN
UROLA31IDIAZABAL
EIBAR URKO50INTXURRE
Jardunaldia 14
EIBAR URKO31ARETXABALETA
ZUMAIAKO52MONDRAGON
BERGARA41ILINTXA
IKASBERRI21GETARIAKO
TOLOSA01ZESTOA
BEASAIN13LAGUN ONAK
IDIAZABAL41SORALUZE
INTXURRE12UROLA
Jardunaldia 15
ARETXABALETA40ZUMAIAKO
MONDRAGON03BERGARA
ILINTXA04IKASBERRI
GETARIAKO14TOLOSA
ZESTOA03BEASAIN
LAGUN ONAK22IDIAZABAL
SORALUZE32INTXURRE
UROLA11EIBAR URKO
Jardunaldia 16
SORALUZE41UROLA
LAGUN ONAK10INTXURRE
ZESTOA21IDIAZABAL
GETARIAKO12BEASAIN
ILINTXA12TOLOSA
MONDRAGON01IKASBERRI
ARETXABALETA03BERGARA
ZUMAIAKO12EIBAR URKO
Jardunaldia 17
EIBAR URKO11SORALUZE
UROLA01LAGUN ONAK
INTXURRE31ZESTOA
IDIAZABAL21GETARIAKO
BEASAIN50ILINTXA
TOLOSA13MONDRAGON
IKASBERRI20ARETXABALETA
BERGARA20ZUMAIAKO
Jardunaldia 18
LAGUN ONAK01SORALUZE
ZESTOA22UROLA
GETARIAKO20INTXURRE
ILINTXA22IDIAZABAL
MONDRAGON20BEASAIN
ARETXABALETA10TOLOSA
ZUMAIAKO11IKASBERRI
BERGARA00EIBAR URKO
Jardunaldia 19
EIBAR URKO12LAGUN ONAK
SORALUZE01ZESTOA
UROLA20GETARIAKO
INTXURRE12ILINTXA
IDIAZABAL03MONDRAGON
BEASAIN22ARETXABALETA
TOLOSA30ZUMAIAKO
IKASBERRI02BERGARA
Jardunaldia 20
ZESTOA10LAGUN ONAK
GETARIAKO31SORALUZE
ILINTXA01UROLA
MONDRAGON20INTXURRE
ARETXABALETA21IDIAZABAL
ZUMAIAKO30BEASAIN
BERGARA20TOLOSA
IKASBERRI11EIBAR URKO
Jardunaldia 21
EIBAR URKO21ZESTOA
LAGUN ONAK02GETARIAKO
SORALUZE32ILINTXA
UROLA10MONDRAGON
INTXURRE00ARETXABALETA
IDIAZABAL12ZUMAIAKO
BEASAIN12BERGARA
TOLOSA23IKASBERRI
Jardunaldia 22
GETARIAKO12ZESTOA
ILINTXA13LAGUN ONAK
MONDRAGON01SORALUZE
ARETXABALETA04UROLA
ZUMAIAKO11INTXURRE
BERGARA12IDIAZABAL
IKASBERRI20BEASAIN
TOLOSA31EIBAR URKO
Jardunaldia 23
EIBAR URKO00GETARIAKO
ZESTOA31ILINTXA
LAGUN ONAK00MONDRAGON
SORALUZE32ARETXABALETA
UROLA10ZUMAIAKO
INTXURRE23BERGARA
IDIAZABAL11IKASBERRI
BEASAIN21TOLOSA
Jardunaldia 24
ILINTXA10GETARIAKO
MONDRAGON11ZESTOA
ARETXABALETA22LAGUN ONAK
ZUMAIAKO40SORALUZE
BERGARA11UROLA
IKASBERRI51INTXURRE
TOLOSA10IDIAZABAL
BEASAIN10EIBAR URKO
Jardunaldia 25
EIBAR URKO10ILINTXA
GETARIAKO20MONDRAGON
ZESTOA20ARETXABALETA
LAGUN ONAK21ZUMAIAKO
SORALUZE02BERGARA
UROLA10IKASBERRI
INTXURRE35TOLOSA
IDIAZABAL31BEASAIN
Jardunaldia 26
MONDRAGON21ILINTXA
ARETXABALETA22GETARIAKO
ZUMAIAKO21ZESTOA
BERGARA41LAGUN ONAK
IKASBERRI00SORALUZE
TOLOSA01UROLA
BEASAIN23INTXURRE
IDIAZABAL32EIBAR URKO
Jardunaldia 27
EIBAR URKO12MONDRAGON
ILINTXA00ARETXABALETA
GETARIAKO30ZUMAIAKO
ZESTOA02BERGARA
LAGUN ONAK11IKASBERRI
SORALUZE11TOLOSA
UROLA00BEASAIN
INTXURRE13IDIAZABAL
Jardunaldia 28
ARETXABALETA02MONDRAGON
ZUMAIAKO41ILINTXA
BERGARA50GETARIAKO
IKASBERRI13ZESTOA
TOLOSA13LAGUN ONAK
BEASAIN11SORALUZE
IDIAZABAL11UROLA
INTXURRE02EIBAR URKO
Jardunaldia 29
ARETXABALETA11EIBAR URKO
MONDRAGON33ZUMAIAKO
ILINTXA12BERGARA
GETARIAKO12IKASBERRI
ZESTOA23TOLOSA
LAGUN ONAK02BEASAIN
SORALUZE13IDIAZABAL
UROLA00INTXURRE
Jardunaldia 30
ZUMAIAKO03ARETXABALETA
BERGARA11MONDRAGON
IKASBERRI22ILINTXA
TOLOSA04GETARIAKO
BEASAIN24ZESTOA
IDIAZABAL03LAGUN ONAK
INTXURRE20SORALUZE
EIBAR URKO10UROLA

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
TOLOSA11IKASBERRI
URKOMENDI11BERGARA
SORALUZE20ILINTXA
AMAIKA BAT20ZUMAIAKO
ARETXABALETA31USURBIL
BEASAIN00ZESTOA
LAGUN ONAK11UROLA
ANTZUOLA05MONDRAGON
Jardunaldia 02
IKASBERRI40ANTZUOLA
BERGARA31TOLOSA
ILINTXA12URKOMENDI
ZUMAIAKO02SORALUZE
USURBIL01AMAIKA BAT
ZESTOA23ARETXABALETA
UROLA04BEASAIN
MONDRAGON10LAGUN ONAK
Jardunaldia 03
IKASBERRI21BERGARA
TOLOSA01ILINTXA
URKOMENDI24ZUMAIAKO
SORALUZE31USURBIL
AMAIKA BAT31ZESTOA
ARETXABALETA11UROLA
BEASAIN44MONDRAGON
ANTZUOLA33LAGUN ONAK
Jardunaldia 04
BERGARA32ANTZUOLA
ILINTXA11IKASBERRI
ZUMAIAKO12TOLOSA
USURBIL01URKOMENDI
ZESTOA01SORALUZE
UROLA20AMAIKA BAT
MONDRAGON10ARETXABALETA
LAGUN ONAK31BEASAIN
Jardunaldia 05
BERGARA30ILINTXA
IKASBERRI10ZUMAIAKO
TOLOSA30USURBIL
URKOMENDI10ZESTOA
SORALUZE00UROLA
AMAIKA BAT21MONDRAGON
ARETXABALETA21LAGUN ONAK
ANTZUOLA05BEASAIN
Jardunaldia 06
ILINTXA02ANTZUOLA
ZUMAIAKO00BERGARA
USURBIL03IKASBERRI
ZESTOA50TOLOSA
UROLA40URKOMENDI
MONDRAGON21SORALUZE
LAGUN ONAK01AMAIKA BAT
BEASAIN41ARETXABALETA
Jardunaldia 07
ILINTXA20ZUMAIAKO
BERGARA21USURBIL
IKASBERRI01ZESTOA
TOLOSA13UROLA
URKOMENDI13MONDRAGON
SORALUZE03LAGUN ONAK
AMAIKA BAT30BEASAIN
ANTZUOLA03ARETXABALETA
Jardunaldia 08
ZUMAIAKO32ANTZUOLA
USURBIL20ILINTXA
ZESTOA20BERGARA
UROLA21IKASBERRI
MONDRAGON30TOLOSA
LAGUN ONAK32URKOMENDI
BEASAIN31SORALUZE
ARETXABALETA02AMAIKA BAT
Jardunaldia 09
ZUMAIAKO33USURBIL
ILINTXA11ZESTOA
BERGARA02UROLA
IKASBERRI10MONDRAGON
TOLOSA01LAGUN ONAK
URKOMENDI11BEASAIN
SORALUZE13ARETXABALETA
ANTZUOLA02AMAIKA BAT
Jardunaldia 10
USURBIL21ANTZUOLA
ZESTOA11ZUMAIAKO
UROLA20ILINTXA
MONDRAGON33BERGARA
LAGUN ONAK02IKASBERRI
BEASAIN42TOLOSA
ARETXABALETA22URKOMENDI
AMAIKA BAT21SORALUZE
Jardunaldia 11
USURBIL21ZESTOA
ZUMAIAKO22UROLA
ILINTXA01MONDRAGON
BERGARA21LAGUN ONAK
IKASBERRI21BEASAIN
TOLOSA32ARETXABALETA
URKOMENDI11AMAIKA BAT
ANTZUOLA23SORALUZE
Jardunaldia 12
ZESTOA30ANTZUOLA
UROLA30USURBIL
MONDRAGON41ZUMAIAKO
LAGUN ONAK11ILINTXA
BEASAIN22BERGARA
ARETXABALETA01IKASBERRI
AMAIKA BAT52TOLOSA
SORALUZE31URKOMENDI
Jardunaldia 13
ZESTOA00UROLA
USURBIL13MONDRAGON
ZUMAIAKO02LAGUN ONAK
ILINTXA41BEASAIN
BERGARA20ARETXABALETA
IKASBERRI01AMAIKA BAT
TOLOSA12SORALUZE
ANTZUOLA41URKOMENDI
Jardunaldia 14
ANTZUOLA07UROLA
MONDRAGON00ZESTOA
LAGUN ONAK32USURBIL
BEASAIN01ZUMAIAKO
ARETXABALETA21ILINTXA
AMAIKA BAT00BERGARA
SORALUZE40IKASBERRI
URKOMENDI22TOLOSA
Jardunaldia 15
UROLA04MONDRAGON
ZESTOA21LAGUN ONAK
USURBIL15BEASAIN
ZUMAIAKO11ARETXABALETA
ILINTXA02AMAIKA BAT
BERGARA11SORALUZE
IKASBERRI11URKOMENDI
TOLOSA101ANTZUOLA
Jardunaldia 16
IKASBERRI12TOLOSA
BERGARA32URKOMENDI
ILINTXA11SORALUZE
ZUMAIAKO12AMAIKA BAT
USURBIL02ARETXABALETA
ZESTOA11BEASAIN
UROLA22LAGUN ONAK
MONDRAGON80ANTZUOLA
Jardunaldia 17
ANTZUOLA12IKASBERRI
TOLOSA30BERGARA
URKOMENDI01ILINTXA
SORALUZE11ZUMAIAKO
AMAIKA BAT60USURBIL
ARETXABALETA01ZESTOA
BEASAIN34UROLA
LAGUN ONAK21MONDRAGON
Jardunaldia 18
BERGARA30IKASBERRI
ILINTXA23TOLOSA
ZUMAIAKO22URKOMENDI
USURBIL12SORALUZE
ZESTOA53AMAIKA BAT
UROLA10ARETXABALETA
MONDRAGON61BEASAIN
LAGUN ONAK60ANTZUOLA
Jardunaldia 19
ANTZUOLA23BERGARA
IKASBERRI10ILINTXA
TOLOSA10ZUMAIAKO
URKOMENDI20USURBIL
SORALUZE21ZESTOA
AMAIKA BAT11UROLA
ARETXABALETA21MONDRAGON
BEASAIN12LAGUN ONAK
Jardunaldia 20
ILINTXA02BERGARA
ZUMAIAKO23IKASBERRI
USURBIL11TOLOSA
ZESTOA01URKOMENDI
UROLA10SORALUZE
MONDRAGON11AMAIKA BAT
LAGUN ONAK21ARETXABALETA
BEASAIN40ANTZUOLA
Jardunaldia 21
ANTZUOLA02ILINTXA
BERGARA30ZUMAIAKO
IKASBERRI10USURBIL
TOLOSA12ZESTOA
URKOMENDI21UROLA
SORALUZE11MONDRAGON
AMAIKA BAT21LAGUN ONAK
ARETXABALETA30BEASAIN
Jardunaldia 22
ZUMAIAKO11ILINTXA
USURBIL02BERGARA
ZESTOA00IKASBERRI
UROLA40TOLOSA
MONDRAGON41URKOMENDI
LAGUN ONAK11SORALUZE
BEASAIN14AMAIKA BAT
ARETXABALETA30ANTZUOLA
Jardunaldia 23
ANTZUOLA00ZUMAIAKO
ILINTXA31USURBIL
BERGARA21ZESTOA
IKASBERRI00UROLA
TOLOSA13MONDRAGON
URKOMENDI10LAGUN ONAK
SORALUZE51BEASAIN
AMAIKA BAT32ARETXABALETA
Jardunaldia 24
USURBIL31ZUMAIAKO
ZESTOA01ILINTXA
UROLA00BERGARA
MONDRAGON10IKASBERRI
LAGUN ONAK40TOLOSA
BEASAIN00URKOMENDI
ARETXABALETA00SORALUZE
AMAIKA BAT50ANTZUOLA
Jardunaldia 25
ANTZUOLA11USURBIL
ZUMAIAKO10ZESTOA
ILINTXA03UROLA
BERGARA10MONDRAGON
IKASBERRI01LAGUN ONAK
TOLOSA11BEASAIN
URKOMENDI31ARETXABALETA
SORALUZE22AMAIKA BAT
Jardunaldia 26
ZESTOA20USURBIL
UROLA10ZUMAIAKO
MONDRAGON30ILINTXA
LAGUN ONAK00BERGARA
BEASAIN10IKASBERRI
ARETXABALETA31TOLOSA
AMAIKA BAT10URKOMENDI
SORALUZE11ANTZUOLA
Jardunaldia 27
ANTZUOLA03ZESTOA
USURBIL02UROLA
ZUMAIAKO01MONDRAGON
ILINTXA21LAGUN ONAK
BERGARA30BEASAIN
IKASBERRI11ARETXABALETA
TOLOSA10AMAIKA BAT
URKOMENDI12SORALUZE
Jardunaldia 28
UROLA30ZESTOA
MONDRAGON30USURBIL
LAGUN ONAK33ZUMAIAKO
BEASAIN20ILINTXA
ARETXABALETA12BERGARA
AMAIKA BAT20IKASBERRI
SORALUZE10TOLOSA
URKOMENDI42ANTZUOLA
Jardunaldia 29
UROLA30ANTZUOLA
ZESTOA02MONDRAGON
USURBIL11LAGUN ONAK
ZUMAIAKO20BEASAIN
ILINTXA21ARETXABALETA
BERGARA20AMAIKA BAT
IKASBERRI32SORALUZE
TOLOSA41URKOMENDI
Jardunaldia 30
MONDRAGON32UROLA
LAGUN ONAK12ZESTOA
BEASAIN20USURBIL
ARETXABALETA14ZUMAIAKO
AMAIKA BAT34ILINTXA
SORALUZE01BERGARA
URKOMENDI10IKASBERRI
ANTZUOLA21TOLOSA

SORALUZE 0-1 BERGARA

2014-01-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


SORALUZE 1-1 TOLOSA

2014-09-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0

Epailea : D

Kronika :


INTXURRE 2-0 SORALUZE

2014-11-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0

Epailea : D

Kronika :


Soraluze FT 1-1 Lazkao KE

2015-03-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


Zestoa KB 4-0 Soraluze FT

2015-04-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


Soraluze FT 3-1 Anaitasuna CD

2015-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


Soraluze FT 1-2 Mutriku FT

2016-01-31

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


Mondragon CF 3-0 Soraluze FT

2016-02-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa