Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

COPA INFANTIL

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SORALUZE15801513611340
2ARRASATE15702603851039
3ARETXABALETA A15315603512828
4UROLA14306405514821
5ANTZUOLA14225405544520
6BERGARA14126333283217
7EIBARTARRA B16216315324817
8ARETXABALETA B1511711725758
9EIBARTARRA A140090187951

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ARRASATE71UROLA
BERGARA04SORALUZE
EIBARTARRA A18EIBARTARRA B
descansa00ANTZUOLA
ARETXABALETA A22ARETXABALETA B
Jardunaldia 02
UROLA35ARETXABALETA A
SORALUZE32ARRASATE
EIBARTARRA B11BERGARA
ANTZUOLA110EIBARTARRA A
ARETXABALETA B00descansa
Jardunaldia 03
UROLA16SORALUZE
ARRASATE10EIBARTARRA B
BERGARA00ANTZUOLA
EIBARTARRA A08ARETXABALETA B
ARETXABALETA A00descansa
Jardunaldia 04
SORALUZE32ARETXABALETA A
EIBARTARRA B24UROLA
ANTZUOLA07ARRASATE
ARETXABALETA B11BERGARA
descansa00EIBARTARRA A
Jardunaldia 05
SORALUZE30EIBARTARRA B
UROLA25ANTZUOLA
ARRASATE70ARETXABALETA B
BERGARA00descansa
ARETXABALETA A80EIBARTARRA A
Jardunaldia 06
EIBARTARRA B02ARETXABALETA A
ANTZUOLA33SORALUZE
ARETXABALETA B29UROLA
descansa00ARRASATE
EIBARTARRA A15BERGARA
Jardunaldia 07
EIBARTARRA B09ANTZUOLA
SORALUZE40ARETXABALETA B
UROLA00descansa
ARRASATE70EIBARTARRA A
ARETXABALETA A01BERGARA
Jardunaldia 08
ARETXABALETA A34ANTZUOLA
ARETXABALETA B24EIBARTARRA B
descansa00SORALUZE
EIBARTARRA A24UROLA
BERGARA27ARRASATE
Jardunaldia 09
ANTZUOLA52ARETXABALETA B
EIBARTARRA B00descansa
SORALUZE60EIBARTARRA A
UROLA51BERGARA
ARRASATE60ARETXABALETA A
Jardunaldia 10
UROLA06ARRASATE
SORALUZE40BERGARA
EIBARTARRA B31EIBARTARRA A
ANTZUOLA00descansa
ARETXABALETA B03ARETXABALETA A
Jardunaldia 11
ARETXABALETA A63UROLA
ARRASATE21SORALUZE
BERGARA33EIBARTARRA B
EIBARTARRA A010ANTZUOLA
descansa00ARETXABALETA B
Jardunaldia 12
SORALUZE42UROLA
EIBARTARRA B17ARRASATE
ANTZUOLA22BERGARA
ARETXABALETA B61EIBARTARRA A
descansa00ARETXABALETA A
Jardunaldia 13
ARETXABALETA A02SORALUZE
UROLA40EIBARTARRA B
ARRASATE40ANTZUOLA
BERGARA80ARETXABALETA B
EIBARTARRA A00descansa
Jardunaldia 14
EIBARTARRA B04SORALUZE
ANTZUOLA13UROLA
ARETXABALETA B012ARRASATE
descansa00BERGARA
EIBARTARRA A09ARETXABALETA A
Jardunaldia 15
ARETXABALETA A30EIBARTARRA B
SORALUZE91ANTZUOLA
UROLA101ARETXABALETA B
ARRASATE00descansa
BERGARA00EIBARTARRA A
Jardunaldia 16
ANTZUOLA26EIBARTARRA B
ARETXABALETA B05SORALUZE
descansa00UROLA
EIBARTARRA A110ARRASATE
BERGARA34ARETXABALETA A
Jardunaldia 17
ANTZUOLA14ARETXABALETA A
EIBARTARRA B41ARETXABALETA B
SORALUZE00descansa
UROLA00EIBARTARRA A
ARRASATE01BERGARA
Jardunaldia 18
ARETXABALETA B00ANTZUOLA
descansa00EIBARTARRA B
EIBARTARRA A00SORALUZE
BERGARA00UROLA
ARETXABALETA A00ARRASATE

Lehen Ligaren egutegia

BERGARA 0-4 SORALUZE

2016-12-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-2 ARRASATE

2016-12-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


UROLA 1-6 SORALUZE

2017-01-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-2 ARETXABALETA A

2017-01-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-0 EIBARTARRA B

2017-01-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Epailea : D

Kronika :


ANTZUOLA 3-3 SORALUZE

2017-01-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 4-0 ARETXABALETA B

2017-02-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ARETXABALETA A 0-5 SORALUZE

2017-04-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa