Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

GORENGOEN PREFERENTE

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1EIBAR URKO301230663591863
2TOLOSA301113744644159
3ELGOIBAR301032744533958
4ALOÑA MENDI301023546533351
5LAGUN ONAK30726654523846
6BERASAIN30834528585144
7ZUMAIAKO30672528533942
8IDIAZABAL30663366395039
9MONDRA30717447363538
10SORALUZE FT30555528456237
11IKASBERRI30546447334435
12ZESTOA306453210375933
13ARETXABALETA30474348384532
14ANTZUOLA307262310536432
15BERGARA309330213376032
16ORDIZIA303571410296121

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ARETXABALETA33ELGOIBAR
MONDRA21LAGUN ONAK
BERGARA21EIBAR URKO
ALOÑA MENDI51IDIAZABAL
TOLOSA12ANTZUOLA
IKASBERRI01SORALUZE FT
ZUMAIAKO51ZESTOA
ORDIZIA02BERASAIN
Jardunaldia 02
ELGOIBAR22ORDIZIA
LAGUN ONAK50ARETXABALETA
EIBAR URKO10MONDRA
IDIAZABAL30BERGARA
ANTZUOLA15ALOÑA MENDI
SORALUZE FT24TOLOSA
ZESTOA20IKASBERRI
BERASAIN12ZUMAIAKO
Jardunaldia 03
ELGOIBAR12LAGUN ONAK
ARETXABALETA04EIBAR URKO
MONDRA11IDIAZABAL
BERGARA20ANTZUOLA
ALOÑA MENDI13SORALUZE FT
TOLOSA21ZESTOA
IKASBERRI21BERASAIN
ORDIZIA00ZUMAIAKO
Jardunaldia 04
LAGUN ONAK20ORDIZIA
EIBAR URKO20ELGOIBAR
IDIAZABAL11ARETXABALETA
ANTZUOLA12MONDRA
SORALUZE FT22BERGARA
ZESTOA11ALOÑA MENDI
BERASAIN01TOLOSA
ZUMAIAKO30IKASBERRI
Jardunaldia 05
LAGUN ONAK10EIBAR URKO
ELGOIBAR20IDIAZABAL
ARETXABALETA11ANTZUOLA
MONDRA10SORALUZE FT
BERGARA42ZESTOA
ALOÑA MENDI32BERASAIN
TOLOSA21ZUMAIAKO
ORDIZIA11IKASBERRI
Jardunaldia 06
EIBAR URKO11ORDIZIA
IDIAZABAL11LAGUN ONAK
ANTZUOLA10ELGOIBAR
SORALUZE FT13ARETXABALETA
ZESTOA04MONDRA
BERASAIN50BERGARA
ZUMAIAKO02ALOÑA MENDI
IKASBERRI10TOLOSA
Jardunaldia 07
EIBAR URKO00IDIAZABAL
LAGUN ONAK21ANTZUOLA
ELGOIBAR42SORALUZE FT
ARETXABALETA31ZESTOA
MONDRA12BERASAIN
BERGARA32ZUMAIAKO
ALOÑA MENDI51IKASBERRI
ORDIZIA01TOLOSA
Jardunaldia 08
IDIAZABAL11ORDIZIA
ANTZUOLA22EIBAR URKO
SORALUZE FT30LAGUN ONAK
ZESTOA22ELGOIBAR
BERASAIN11ARETXABALETA
ZUMAIAKO00MONDRA
IKASBERRI10BERGARA
TOLOSA13ALOÑA MENDI
Jardunaldia 09
IDIAZABAL32ANTZUOLA
EIBAR URKO40SORALUZE FT
LAGUN ONAK12ZESTOA
ELGOIBAR32BERASAIN
ARETXABALETA21ZUMAIAKO
MONDRA12IKASBERRI
BERGARA42TOLOSA
ORDIZIA22ALOÑA MENDI
Jardunaldia 10
ANTZUOLA40ORDIZIA
SORALUZE FT32IDIAZABAL
ZESTOA22EIBAR URKO
BERASAIN22LAGUN ONAK
ZUMAIAKO02ELGOIBAR
IKASBERRI22ARETXABALETA
TOLOSA10MONDRA
ALOÑA MENDI20BERGARA
Jardunaldia 11
ANTZUOLA13SORALUZE FT
IDIAZABAL22ZESTOA
EIBAR URKO21BERASAIN
LAGUN ONAK34ZUMAIAKO
ELGOIBAR20IKASBERRI
ARETXABALETA22TOLOSA
MONDRA12ALOÑA MENDI
ORDIZIA10BERGARA
Jardunaldia 12
SORALUZE FT10ORDIZIA
ZESTOA42ANTZUOLA
BERASAIN00IDIAZABAL
ZUMAIAKO11EIBAR URKO
IKASBERRI13LAGUN ONAK
TOLOSA30ELGOIBAR
ALOÑA MENDI00ARETXABALETA
BERGARA20MONDRA
Jardunaldia 13
SORALUZE FT10ZESTOA
ANTZUOLA23BERASAIN
IDIAZABAL03ZUMAIAKO
EIBAR URKO40IKASBERRI
LAGUN ONAK23TOLOSA
ELGOIBAR03ALOÑA MENDI
ARETXABALETA50BERGARA
ORDIZIA01MONDRA
Jardunaldia 14
ORDIZIA34ZESTOA
BERASAIN02SORALUZE FT
ZUMAIAKO22ANTZUOLA
IKASBERRI22IDIAZABAL
TOLOSA33EIBAR URKO
ALOÑA MENDI10LAGUN ONAK
BERGARA22ELGOIBAR
MONDRA10ARETXABALETA
Jardunaldia 15
ZESTOA02BERASAIN
SORALUZE FT13ZUMAIAKO
ANTZUOLA33IKASBERRI
IDIAZABAL11TOLOSA
EIBAR URKO21ALOÑA MENDI
LAGUN ONAK20BERGARA
ELGOIBAR21MONDRA
ARETXABALETA00ORDIZIA
Jardunaldia 16
ELGOIBAR21ARETXABALETA
LAGUN ONAK11MONDRA
EIBAR URKO30BERGARA
IDIAZABAL20ALOÑA MENDI
ANTZUOLA23TOLOSA
SORALUZE FT11IKASBERRI
ZESTOA20ZUMAIAKO
BERASAIN50ORDIZIA
Jardunaldia 17
ORDIZIA12ELGOIBAR
ARETXABALETA01LAGUN ONAK
MONDRA01EIBAR URKO
BERGARA12IDIAZABAL
ALOÑA MENDI20ANTZUOLA
TOLOSA32SORALUZE FT
IKASBERRI00ZESTOA
ZUMAIAKO11BERASAIN
Jardunaldia 18
LAGUN ONAK01ELGOIBAR
EIBAR URKO31ARETXABALETA
IDIAZABAL20MONDRA
ANTZUOLA20BERGARA
SORALUZE FT22ALOÑA MENDI
ZESTOA14TOLOSA
BERASAIN20IKASBERRI
ZUMAIAKO51ORDIZIA
Jardunaldia 19
ORDIZIA00LAGUN ONAK
ELGOIBAR00EIBAR URKO
ARETXABALETA20IDIAZABAL
MONDRA12ANTZUOLA
BERGARA22SORALUZE FT
ALOÑA MENDI01ZESTOA
TOLOSA70BERASAIN
IKASBERRI01ZUMAIAKO
Jardunaldia 20
EIBAR URKO30LAGUN ONAK
IDIAZABAL00ELGOIBAR
ANTZUOLA20ARETXABALETA
SORALUZE FT03MONDRA
ZESTOA31BERGARA
BERASAIN50ALOÑA MENDI
ZUMAIAKO40TOLOSA
IKASBERRI12ORDIZIA
Jardunaldia 21
ORDIZIA01EIBAR URKO
LAGUN ONAK12IDIAZABAL
ELGOIBAR31ANTZUOLA
ARETXABALETA12SORALUZE FT
MONDRA51ZESTOA
BERGARA10BERASAIN
ALOÑA MENDI00ZUMAIAKO
TOLOSA30IKASBERRI
Jardunaldia 22
IDIAZABAL03EIBAR URKO
ANTZUOLA15LAGUN ONAK
SORALUZE FT23ELGOIBAR
ZESTOA10ARETXABALETA
BERASAIN20MONDRA
ZUMAIAKO11BERGARA
IKASBERRI10ALOÑA MENDI
TOLOSA60ORDIZIA
Jardunaldia 23
ORDIZIA11IDIAZABAL
EIBAR URKO20ANTZUOLA
LAGUN ONAK30SORALUZE FT
ELGOIBAR20ZESTOA
ARETXABALETA23BERASAIN
MONDRA21ZUMAIAKO
BERGARA03IKASBERRI
ALOÑA MENDI21TOLOSA
Jardunaldia 24
ANTZUOLA50IDIAZABAL
SORALUZE FT00EIBAR URKO
ZESTOA12LAGUN ONAK
BERASAIN21ELGOIBAR
ZUMAIAKO30ARETXABALETA
IKASBERRI11MONDRA
TOLOSA20BERGARA
ALOÑA MENDI50ORDIZIA
Jardunaldia 25
ORDIZIA43ANTZUOLA
IDIAZABAL51SORALUZE FT
EIBAR URKO50ZESTOA
LAGUN ONAK11BERASAIN
ELGOIBAR43ZUMAIAKO
ARETXABALETA00IKASBERRI
MONDRA01TOLOSA
BERGARA21ALOÑA MENDI
Jardunaldia 26
SORALUZE FT22ANTZUOLA
ZESTOA02IDIAZABAL
BERASAIN15EIBAR URKO
ZUMAIAKO11LAGUN ONAK
IKASBERRI01ELGOIBAR
TOLOSA10ARETXABALETA
ALOÑA MENDI20MONDRA
BERGARA31ORDIZIA
Jardunaldia 27
ORDIZIA71SORALUZE FT
ANTZUOLA10ZESTOA
IDIAZABAL21BERASAIN
EIBAR URKO20ZUMAIAKO
LAGUN ONAK12IKASBERRI
ELGOIBAR11TOLOSA
ARETXABALETA00ALOÑA MENDI
MONDRA21BERGARA
Jardunaldia 28
ZESTOA00SORALUZE FT
BERASAIN53ANTZUOLA
ZUMAIAKO22IDIAZABAL
IKASBERRI01EIBAR URKO
TOLOSA15LAGUN ONAK
ALOÑA MENDI12ELGOIBAR
BERGARA13ARETXABALETA
MONDRA20ORDIZIA
Jardunaldia 29
ZESTOA10ORDIZIA
SORALUZE FT53BERASAIN
ANTZUOLA32ZUMAIAKO
IDIAZABAL06IKASBERRI
EIBAR URKO11TOLOSA
LAGUN ONAK21ALOÑA MENDI
ELGOIBAR31BERGARA
ARETXABALETA22MONDRA
Jardunaldia 30
BERASAIN32ZESTOA
ZUMAIAKO20SORALUZE FT
IKASBERRI21ANTZUOLA
TOLOSA31IDIAZABAL
ALOÑA MENDI10EIBAR URKO
BERGARA22LAGUN ONAK
MONDRA13ELGOIBAR
ORDIZIA13ARETXABALETA

Lehen Ligaren egutegia

MONDRA 1-0 SORALUZE FT

2017-10-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 1-3 ARETXABALETA

2017-10-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


ELGOIBAR 4-2 SORALUZE FT

2017-10-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


EIBAR URKO 3-0 SORALUZE FT

2017-11-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 3-2 IDIAZABAL

2017-11-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 1-0 ZESTOA

2017-12-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


BERASAIN 0-2 SORALUZE FT

2017-12-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 1-0 ORDIZIA

2017-12-20

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 1-3 ZUMAIAKO

2018-01-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 1-1 IKASBERRI

2018-01-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 2-2 ALOÑA MENDI

2018-01-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 0-3 MONDRA

2018-02-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


ARETXABALETA 1-2 SORALUZE FT

2018-02-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 2-3 ELGOIBAR

2018-03-03

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


LAGUN ONAK 3-0 SORALUZE FT

2018-03-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 0-0 EIBAR URKO

2018-03-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


IDIAZABAL 5-1 SORALUZE FT

2018-03-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE FT 2-2 ANTZUOLA

2018-04-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ORDIZIA 7-1 SORALUZE FT

2018-04-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ZESTOA 0-0 SORALUZE FT

2018-04-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE FT 5-3 BERASAIN

2018-05-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ZUMAIAKO 2-0 SORALUZE FT

2018-05-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa