Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

1MAILA JUBENILA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ANTZUOLA13232610311128
2MONDRA13313412301623
3ALOÑAMENDI12421304281523
4BERGARA12502025242017
5URKI12313106222513
6SORALUZE12205124164111
7ATSEDEN8043043008
8ARETXABALETA0000000000

JUBENILAK KOPA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1MONDRA14511511491932
2ELGOIBAR14511430472231
3BERGARA13322502452326
4SORALUZE14412223434021
5URKI14412034272416
6UROLA14133214244513
7ARETXABALETA UDA1312402517397
8IKASBERRI1421400710507

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
MONDRA70SORALUZE
IKASBERRI02BERGARA
ELGOIBAR42UROLA
URKI31ARETXABALETA UDA
Jardunaldia 02
BERGARA22MONDRA
UROLA10IKASBERRI
ARETXABALETA UDA05ELGOIBAR
SORALUZE21URKI
Jardunaldia 03
SORALUZE12BERGARA
MONDRA25UROLA
IKASBERRI21ARETXABALETA UDA
URKI11ELGOIBAR
Jardunaldia 04
UROLA33SORALUZE
ARETXABALETA UDA03MONDRA
ELGOIBAR40IKASBERRI
BERGARA30URKI
Jardunaldia 05
BERGARA42UROLA
SORALUZE81ARETXABALETA UDA
MONDRA11ELGOIBAR
URKI100IKASBERRI
Jardunaldia 06
ARETXABALETA UDA14BERGARA
ELGOIBAR23SORALUZE
IKASBERRI12MONDRA
URKI32UROLA
Jardunaldia 07
UROLA11ARETXABALETA UDA
BERGARA23ELGOIBAR
SORALUZE31IKASBERRI
MONDRA10URKI
Jardunaldia 08
SORALUZE05MONDRA
BERGARA50IKASBERRI
UROLA13ELGOIBAR
ARETXABALETA UDA11URKI
Jardunaldia 09
MONDRA62BERGARA
IKASBERRI01UROLA
ELGOIBAR22ARETXABALETA UDA
URKI42SORALUZE
Jardunaldia 10
BERGARA44SORALUZE
UROLA24MONDRA
ARETXABALETA UDA41IKASBERRI
ELGOIBAR42URKI
Jardunaldia 11
SORALUZE81UROLA
MONDRA30ARETXABALETA UDA
IKASBERRI17ELGOIBAR
URKI03BERGARA
Jardunaldia 12
UROLA010BERGARA
ARETXABALETA UDA34SORALUZE
ELGOIBAR42MONDRA
IKASBERRI00URKI
Jardunaldia 13
BERGARA00ARETXABALETA UDA
SORALUZE33ELGOIBAR
MONDRA81IKASBERRI
UROLA11URKI
Jardunaldia 14
ARETXABALETA UDA22UROLA
ELGOIBAR42BERGARA
IKASBERRI32SORALUZE
URKI13MONDRA

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ALOÑAMENDI32BERGARA
ARETXABALETA UDA15MONDRA
ANTZUOLA00ATSEDEN
URKI30SORALUZE
Jardunaldia 02
MONDRA21ALOÑAMENDI
ATSEDEN00ARETXABALETA UDA
SORALUZE16ANTZUOLA
BERGARA32URKI
Jardunaldia 03
BERGARA10MONDRA
ALOÑAMENDI00ATSEDEN
ARETXABALETA UDA12SORALUZE
URKI12ANTZUOLA
Jardunaldia 04
ATSEDEN00BERGARA
SORALUZE06ALOÑAMENDI
ANTZUOLA50ARETXABALETA UDA
MONDRA23URKI
Jardunaldia 05
MONDRA00ATSEDEN
BERGARA30SORALUZE
ALOÑAMENDI24ANTZUOLA
URKI41ARETXABALETA UDA
Jardunaldia 06
SORALUZE04MONDRA
ANTZUOLA11BERGARA
ARETXABALETA UDA12ALOÑAMENDI
URKI00ATSEDEN
Jardunaldia 07
ATSEDEN00SORALUZE
MONDRA02ANTZUOLA
BERGARA62ARETXABALETA UDA
ALOÑAMENDI21URKI
Jardunaldia 08
BERGARA21ALOÑAMENDI
MONDRA12ARETXABALETA UDA
ATSEDEN00ANTZUOLA
SORALUZE43URKI
Jardunaldia 09
ALOÑAMENDI22MONDRA
ARETXABALETA UDA00ATSEDEN
ANTZUOLA22SORALUZE
URKI32BERGARA
Jardunaldia 10
MONDRA20BERGARA
ATSEDEN00ALOÑAMENDI
SORALUZE53ARETXABALETA UDA
ANTZUOLA30URKI
Jardunaldia 11
BERGARA00ATSEDEN
ALOÑAMENDI31SORALUZE
ARETXABALETA UDA13ANTZUOLA
URKI23MONDRA
Jardunaldia 12
ATSEDEN00MONDRA
SORALUZE00BERGARA
ANTZUOLA00ALOÑAMENDI
ARETXABALETA UDA00URKI
Jardunaldia 13
MONDRA71SORALUZE
BERGARA12ANTZUOLA
ALOÑAMENDI30ARETXABALETA UDA
ATSEDEN00URKI
Jardunaldia 14
SORALUZE00ATSEDEN
ANTZUOLA12MONDRA
ARETXABALETA UDA43BERGARA
URKI03ALOÑAMENDI

SORALUZE 0-4 MONDRA

2017-10-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ANTZUOLA 2-2 SORALUZE

2017-11-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 5-3 ARETXABALETA

2017-11-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0

Epailea : D

Kronika :


MONDRA 7-0 SORA

2018-01-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORA 2-1 URKI

2018-01-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORA 1-2 BERGARA

2018-01-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


UROLA 3-3 SORA

2018-02-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORA 8-1 ARETXABALETA UDA

2018-02-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ELGOIBAR 2-3 SORALUZE

2018-02-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-1 IKASBERRI

2018-03-03

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 0-5 MONDRA

2018-03-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


URKI 4-2 SORALUZE

2018-03-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


BERGARA 4-4 SORALUZE

2018-03-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 8-1 UROLA

2018-04-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ARETXABALETA UDA 3-4 SORALUZE

2018-04-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-3 ELGOIBAR

2018-04-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


IKASBERRI 3-2 SORALUZE

2018-05-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa