Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

KADETE KOPA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ARETXABALETA1131251038926
2ALOÑA MENDI11312421371524
3ELGOIBAR10321213271218
4EIBARTARRAK10213303161716
5BERGARA10213123171612
6URKI1111511420338
7Atseden0001001000
8SORALUZE110060068610

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ALOÑA MENDI32ELGOIBAR
BERGARA01ARETXABALETA
SORALUZE34URKI
Jardunaldia 02
ARETXABALETA24ALOÑA MENDI
URKI33BERGARA
EIBARTARRAK30SORALUZE
Jardunaldia 03
ELGOIBAR11ARETXABALETA
ALOÑA MENDI33URKI
BERGARA02EIBARTARRAK
Jardunaldia 04
URKI27ELGOIBAR
EIBARTARRAK04ALOÑA MENDI
SORALUZE02BERGARA
Jardunaldia 05
ARETXABALETA31URKI
ELGOIBAR30EIBARTARRAK
ALOÑA MENDI50SORALUZE
Jardunaldia 06
EIBARTARRAK02ARETXABALETA
SORALUZE05ELGOIBAR
BERGARA11ALOÑA MENDI
Jardunaldia 07
URKI23EIBARTARRAK
ARETXABALETA70SORALUZE
ELGOIBAR42BERGARA
Jardunaldia 08
ELGOIBAR11ALOÑA MENDI
ARETXABALETA40BERGARA
URKI10SORALUZE
Jardunaldia 09
ALOÑA MENDI12ARETXABALETA
BERGARA10URKI
SORALUZE36EIBARTARRAK
Jardunaldia 10
ARETXABALETA11ELGOIBAR
URKI23ALOÑA MENDI
EIBARTARRAK00BERGARA
Jardunaldia 11
ELGOIBAR31URKI
ALOÑA MENDI31EIBARTARRAK
BERGARA81SORALUZE
Jardunaldia 12
URKI14ARETXABALETA
EIBARTARRAK10ELGOIBAR
SORALUZE19ALOÑA MENDI
Jardunaldia 13
ARETXABALETA00EIBARTARRAK
ELGOIBAR00SORALUZE
ALOÑA MENDI00BERGARA
URKI00Atseden
Jardunaldia 14
EIBARTARRAK00URKI
SORALUZE011ARETXABALETA
BERGARA00ELGOIBAR
Atseden00ALOÑA MENDI

Lehen Ligaren egutegia

ARETXABALETA KE UDA ''B'' 8-1 SoraluzeFT

2015-01-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D.

Kronika :


arizmendi 1-2 soraluze

2015-03-13

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


eibartarra 2-4 soraluze

2015-12-13

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


urki 0-4 soraluze

2016-04-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika :


ARRASATE 6-0 SORALUZE

2017-10-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 5-1 ARETXABALETA

2017-10-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-4 URKI

2018-01-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


EIBARTARRAK 3-0 SORALUZE

2018-01-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 0-2 BERGARA

2018-02-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ALOÑA MENDI 5-0 SORALUZE

2018-02-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 0-0 Atseden

2018-02-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


URKI 1-0 SORALUZE

2018-03-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-6 EIBARTARRAK

2018-03-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


BERGARA 8-1 SORALUZE

2018-04-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 1-9 ALOÑA MENDI

2018-04-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 0-11 ARETXABALETA

2018-05-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa