Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

INFANTILAK 1 MAILA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ALOÑA MENDI14700700113842
2SORALUZE14601601109936
3ANTZUOLA14403403605324
4ARETXABALETA A14502304585124
5ILINTXA13205403464618
6BERGARA13205205278112
7ARRASATE1310610623996
8ARETXABALETA B13007007181070

TXAPELDUNEN LIGA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1EUSKALDUNA1041032032724
2SORALUZE10311320241821
3AMAIKA BAT10221212251615
4AÑORGA10221212121515
5ARALAR INTXURRE1020300515316
6ANTIGUA LUBERRI101040058293

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
AMAIKA BAT01AÑORGA
EUSKALDUNA22SORALUZE
ARALAR INTXURRE40ANTIGUA LUBERRI
Jardunaldia 02
AÑORGA31ARALAR INTXURRE
SORALUZE32AMAIKA BAT
ANTIGUA LUBERRI04EUSKALDUNA
Jardunaldia 03
AÑORGA04SORALUZE
AMAIKA BAT51ANTIGUA LUBERRI
ARALAR INTXURRE14EUSKALDUNA
Jardunaldia 04
ARALAR INTXURRE23SORALUZE
ANTIGUA LUBERRI02AÑORGA
EUSKALDUNA31AMAIKA BAT
Jardunaldia 05
SORALUZE32ANTIGUA LUBERRI
AÑORGA00EUSKALDUNA
AMAIKA BAT61ARALAR INTXURRE
Jardunaldia 06
AÑORGA22AMAIKA BAT
SORALUZE05EUSKALDUNA
ANTIGUA LUBERRI41ARALAR INTXURRE
Jardunaldia 07
ARALAR INTXURRE21AÑORGA
AMAIKA BAT11SORALUZE
EUSKALDUNA20ANTIGUA LUBERRI
Jardunaldia 08
SORALUZE11AÑORGA
ANTIGUA LUBERRI13AMAIKA BAT
EUSKALDUNA40ARALAR INTXURRE
Jardunaldia 09
SORALUZE43ARALAR INTXURRE
AÑORGA20ANTIGUA LUBERRI
AMAIKA BAT33EUSKALDUNA
Jardunaldia 10
ANTIGUA LUBERRI03SORALUZE
EUSKALDUNA50AÑORGA
ARALAR INTXURRE02AMAIKA BAT

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
SORALUZE12ALOÑA MENDI
ARETXABALETA B19ARETXABALETA A
ARRASATE15BERGARA
ANTZUOLA49ILINTXA
Jardunaldia 02
ARETXABALETA A010SORALUZE
BERGARA43ARETXABALETA B
ILINTXA82ARRASATE
ALOÑA MENDI113ANTZUOLA
Jardunaldia 03
ALOÑA MENDI60ARETXABALETA A
SORALUZE140BERGARA
ARETXABALETA B15ILINTXA
ANTZUOLA53ARRASATE
Jardunaldia 04
BERGARA09ALOÑA MENDI
ILINTXA06SORALUZE
ARRASATE41ARETXABALETA B
ARETXABALETA A41ANTZUOLA
Jardunaldia 05
ARETXABALETA A72BERGARA
ALOÑA MENDI71ILINTXA
SORALUZE121ARRASATE
ANTZUOLA83ARETXABALETA B
Jardunaldia 06
ILINTXA16ARETXABALETA A
ARRASATE010ALOÑA MENDI
ARETXABALETA B011SORALUZE
ANTZUOLA51BERGARA
Jardunaldia 07
BERGARA26ILINTXA
ARETXABALETA A94ARRASATE
ALOÑA MENDI110ARETXABALETA B
SORALUZE50ANTZUOLA
Jardunaldia 08
ALOÑA MENDI40SORALUZE
ARETXABALETA A110ARETXABALETA B
BERGARA00ARRASATE
ILINTXA06ANTZUOLA
Jardunaldia 09
SORALUZE61ARETXABALETA A
ARETXABALETA B17BERGARA
ARRASATE111ILINTXA
ANTZUOLA08ALOÑA MENDI
Jardunaldia 10
ARETXABALETA A08ALOÑA MENDI
BERGARA017SORALUZE
ILINTXA00ARETXABALETA B
ARRASATE18ANTZUOLA
Jardunaldia 11
ALOÑA MENDI91BERGARA
SORALUZE50ILINTXA
ARETXABALETA B25ARRASATE
ANTZUOLA51ARETXABALETA A
Jardunaldia 12
BERGARA41ARETXABALETA A
ILINTXA13ALOÑA MENDI
ARRASATE010SORALUZE
ARETXABALETA B49ANTZUOLA
Jardunaldia 13
ARETXABALETA A32ILINTXA
ALOÑA MENDI120ARRASATE
SORALUZE101ARETXABALETA B
BERGARA16ANTZUOLA
Jardunaldia 14
ILINTXA20BERGARA
ARRASATE16ARETXABALETA A
ARETXABALETA B113ALOÑA MENDI
ANTZUOLA02SORALUZE

ARETXABALETA A 0-10 SORALUZE

2017-10-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0 , . . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0. . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 14-0 BERGARA

2017-10-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 12-1 ARRASATE

2017-11-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


ARETXABALETA B 0-11 SORALUZE

2017-11-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ALOÑA MENDI 4-0 SORALUZE

2017-12-03

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 6-1 ARETXABALETA A

2017-12-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


BERGARA 0-17 SORALUZE

2018-01-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 5-0 ILINTXA

2018-01-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


ARRASATE 0-10 SORALUZE

2018-01-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 8-1 ARETXABALETA B

2018-01-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


ANTZUOLA 2-5 SORALUZE

2018-02-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


EUSKALDUNA 2-2 SORALUZE

2018-02-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-2 AMAIKA BAT

2018-02-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


AÑORGA 0-4 SORALUZE

2018-03-03

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


ARALAR INTXURRE 2-3 SORALUZE

2018-03-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 3-2 ANTIGUA LUBERRI

2018-03-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 0-5 EUSKALDUNA

2018-03-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


AMAIKA BAT 1-1 SORALUZE

2018-04-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 1-1 AÑORGA

2018-04-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D

Kronika :


SORALUZE 4-3 ARALAR INTXURRE

2018-04-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ANTIGUA LUBERRI 0-3 SORALUZE

2018-05-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa