Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

AFIZIONATUA GORENGOEN MAILA 2M

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1LAGUN ONAK421434894834678
2UROLA301221843692266
3ALOÑA MENDI301032933472263
4IKASBERRI41777759706454
5ILINTXA30924627574949
6SORALUZE FT30753627514646
7ZUMAIAKO30744618483944
8ARETXABALETA30942339495943
9ANTZUOLA30654546514142
10IDIAZABAL304110744425338
11MONDRA30627528404637
12GETARIAKO30456393474335
13ANAITASUNA42461150165911033
14BEASAIN307351410405631
15ZESTOA294473210265827
16ZARAUTZ12222510281924
17URKI12411240281823
18LAZKAO304291311336920
19SORALUZE12204411241719
20EIBARTARRAK1203311419347
21atseden0000000000

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
IDIAZABAL30ZESTOA
ZUMAIAKO51BEASAIN
ANTZUOLA42LAGUN ONAK
LAZKAO10SORALUZE FT
IKASBERRI12MONDRA
ILINTXA21UROLA
ALOÑA MENDI00GETARIAKO
ARETXABALETA01ANAITASUNA
EIBARTARRAK04SORALUZE
URKI31ANAITASUNA
IKASBERRI22ZARAUTZ
Jardunaldia 02
ZESTOA04ARETXABALETA
BEASAIN10IDIAZABAL
LAGUN ONAK20ZUMAIAKO
SORALUZE FT11ANTZUOLA
MONDRA20LAZKAO
UROLA41IKASBERRI
GETARIAKO11ILINTXA
ANAITASUNA23ALOÑA MENDI
ANAITASUNA41EIBARTARRAK
ZARAUTZ13URKI
LAGUN ONAK12IKASBERRI
Jardunaldia 03
ZESTOA11BEASAIN
IDIAZABAL10LAGUN ONAK
ZUMAIAKO31SORALUZE FT
ANTZUOLA43MONDRA
LAZKAO04UROLA
IKASBERRI20GETARIAKO
ILINTXA30ANAITASUNA
ARETXABALETA21ALOÑA MENDI
LAGUN ONAK24SORALUZE
EIBARTARRAK23ZARAUTZ
IKASBERRI22URKI
Jardunaldia 04
BEASAIN51ARETXABALETA
LAGUN ONAK42ZESTOA
SORALUZE FT23IDIAZABAL
MONDRA32ZUMAIAKO
UROLA31ANTZUOLA
GETARIAKO41LAZKAO
ANAITASUNA24IKASBERRI
ALOÑA MENDI30ILINTXA
ANAITASUNA11LAGUN ONAK
URKI32EIBARTARRAK
SORALUZE21IKASBERRI
Jardunaldia 05
BEASAIN15LAGUN ONAK
ZESTOA10SORALUZE FT
IDIAZABAL34MONDRA
ZUMAIAKO21UROLA
ANTZUOLA11GETARIAKO
LAZKAO43ANAITASUNA
IKASBERRI11ALOÑA MENDI
ARETXABALETA21ILINTXA
SORALUZE01ANAITASUNA
LAGUN ONAK13ZARAUTZ
IKASBERRI53EIBARTARRAK
Jardunaldia 06
LAGUN ONAK30ARETXABALETA
SORALUZE FT20BEASAIN
MONDRA11ZESTOA
UROLA11IDIAZABAL
GETARIAKO10ZUMAIAKO
ANAITASUNA41ANTZUOLA
ALOÑA MENDI10LAZKAO
ILINTXA20IKASBERRI
ZARAUTZ11SORALUZE
URKI22LAGUN ONAK
IKASBERRI51ANAITASUNA
Jardunaldia 07
LAGUN ONAK20SORALUZE FT
BEASAIN12MONDRA
ZESTOA13UROLA
IDIAZABAL12GETARIAKO
ZUMAIAKO30ANAITASUNA
ANTZUOLA13ALOÑA MENDI
LAZKAO03ILINTXA
ARETXABALETA32IKASBERRI
ANAITASUNA12ZARAUTZ
SORALUZE12URKI
LAGUN ONAK11EIBARTARRAK
Jardunaldia 08
SORALUZE FT31ARETXABALETA
MONDRA03LAGUN ONAK
UROLA30BEASAIN
GETARIAKO11ZESTOA
ANAITASUNA24IDIAZABAL
ALOÑA MENDI01ZUMAIAKO
ILINTXA21ANTZUOLA
IKASBERRI33LAZKAO
SORALUZE51EIBARTARRAK
ANAITASUNA22URKI
ZARAUTZ32IKASBERRI
Jardunaldia 09
SORALUZE FT21MONDRA
LAGUN ONAK11UROLA
BEASAIN33GETARIAKO
ZESTOA31ANAITASUNA
IDIAZABAL14ALOÑA MENDI
ZUMAIAKO01ILINTXA
ANTZUOLA00IKASBERRI
ARETXABALETA43LAZKAO
EIBARTARRAK24ANAITASUNA
URKI12ZARAUTZ
IKASBERRI30LAGUN ONAK
Jardunaldia 10
MONDRA20ARETXABALETA
UROLA12SORALUZE FT
GETARIAKO01LAGUN ONAK
ANAITASUNA11BEASAIN
ALOÑA MENDI21ZESTOA
ILINTXA12IDIAZABAL
IKASBERRI21ZUMAIAKO
LAZKAO00ANTZUOLA
SORALUZE01LAGUN ONAK
ZARAUTZ13EIBARTARRAK
URKI30IKASBERRI
Jardunaldia 11
MONDRA02UROLA
SORALUZE FT33GETARIAKO
LAGUN ONAK10ANAITASUNA
BEASAIN22ALOÑA MENDI
ZESTOA04ILINTXA
IDIAZABAL01IKASBERRI
ZUMAIAKO22LAZKAO
ARETXABALETA11ANTZUOLA
LAGUN ONAK30ANAITASUNA
EIBARTARRAK11URKI
IKASBERRI24SORALUZE
Jardunaldia 12
UROLA30ARETXABALETA
GETARIAKO22MONDRA
ANAITASUNA34SORALUZE FT
ALOÑA MENDI10LAGUN ONAK
ILINTXA30BEASAIN
IKASBERRI12ZESTOA
LAZKAO31IDIAZABAL
ANTZUOLA13ZUMAIAKO
ANAITASUNA02SORALUZE
ZARAUTZ11LAGUN ONAK
EIBARTARRAK11IKASBERRI
Jardunaldia 13
UROLA21GETARIAKO
MONDRA20ANAITASUNA
SORALUZE FT30ALOÑA MENDI
LAGUN ONAK20ILINTXA
BEASAIN12IKASBERRI
ZESTOA10LAZKAO
IDIAZABAL02ANTZUOLA
ARETXABALETA10ZUMAIAKO
SORALUZE14ZARAUTZ
LAGUN ONAK44URKI
ANAITASUNA05IKASBERRI
Jardunaldia 14
ARETXABALETA33GETARIAKO
ANAITASUNA02UROLA
ALOÑA MENDI10MONDRA
ILINTXA33SORALUZE FT
IKASBERRI01LAGUN ONAK
LAZKAO12BEASAIN
ANTZUOLA50ZESTOA
ZUMAIAKO12IDIAZABAL
ZARAUTZ51ANAITASUNA
URKI20SORALUZE
EIBARTARRAK22LAGUN ONAK
Jardunaldia 15
GETARIAKO51ANAITASUNA
UROLA10ALOÑA MENDI
MONDRA23ILINTXA
SORALUZE FT11IKASBERRI
LAGUN ONAK51LAZKAO
BEASAIN03ANTZUOLA
ZESTOA03ZUMAIAKO
IDIAZABAL33ARETXABALETA
Jardunaldia 16
ZESTOA11IDIAZABAL
BEASAIN10ZUMAIAKO
LAGUN ONAK41ANTZUOLA
SORALUZE FT10LAZKAO
MONDRA11IKASBERRI
UROLA50ILINTXA
GETARIAKO01ALOÑA MENDI
ANAITASUNA14ARETXABALETA
Jardunaldia 17
ARETXABALETA31ZESTOA
IDIAZABAL10BEASAIN
ZUMAIAKO11LAGUN ONAK
ANTZUOLA11SORALUZE FT
LAZKAO01MONDRA
IKASBERRI11UROLA
ILINTXA13GETARIAKO
ALOÑA MENDI20ANAITASUNA
Jardunaldia 18
BEASAIN51ZESTOA
LAGUN ONAK50IDIAZABAL
SORALUZE FT11ZUMAIAKO
MONDRA02ANTZUOLA
UROLA21LAZKAO
GETARIAKO11IKASBERRI
ANAITASUNA21ILINTXA
ALOÑA MENDI20ARETXABALETA
Jardunaldia 19
ARETXABALETA10BEASAIN
ZESTOA00LAGUN ONAK
IDIAZABAL12SORALUZE FT
ZUMAIAKO32MONDRA
ANTZUOLA11UROLA
LAZKAO33GETARIAKO
IKASBERRI51ANAITASUNA
ILINTXA11ALOÑA MENDI
Jardunaldia 20
LAGUN ONAK20BEASAIN
SORALUZE FT01ZESTOA
MONDRA10IDIAZABAL
UROLA30ZUMAIAKO
GETARIAKO02ANTZUOLA
ANAITASUNA22LAZKAO
ALOÑA MENDI01IKASBERRI
ILINTXA20ARETXABALETA
Jardunaldia 21
ARETXABALETA22LAGUN ONAK
BEASAIN31SORALUZE FT
ZESTOA10MONDRA
IDIAZABAL03UROLA
ZUMAIAKO00GETARIAKO
ANTZUOLA41ANAITASUNA
LAZKAO12ALOÑA MENDI
IKASBERRI12ILINTXA
Jardunaldia 22
SORALUZE FT22LAGUN ONAK
MONDRA21BEASAIN
UROLA30ZESTOA
GETARIAKO01IDIAZABAL
ANAITASUNA01ZUMAIAKO
ALOÑA MENDI10ANTZUOLA
ILINTXA21LAZKAO
IKASBERRI21ARETXABALETA
Jardunaldia 23
ARETXABALETA10SORALUZE FT
LAGUN ONAK10MONDRA
BEASAIN31UROLA
ZESTOA00GETARIAKO
IDIAZABAL12ANAITASUNA
ZUMAIAKO12ALOÑA MENDI
ANTZUOLA31ILINTXA
LAZKAO04IKASBERRI
Jardunaldia 24
MONDRA23SORALUZE FT
UROLA00LAGUN ONAK
GETARIAKO20BEASAIN
ANAITASUNA32ZESTOA
ALOÑA MENDI11IDIAZABAL
ILINTXA53ZUMAIAKO
IKASBERRI00ANTZUOLA
LAZKAO04ARETXABALETA
Jardunaldia 25
ARETXABALETA10MONDRA
SORALUZE FT12UROLA
LAGUN ONAK10GETARIAKO
BEASAIN24ANAITASUNA
ZESTOA03ALOÑA MENDI
IDIAZABAL04ILINTXA
ZUMAIAKO10IKASBERRI
ANTZUOLA13LAZKAO
Jardunaldia 26
UROLA31MONDRA
GETARIAKO23SORALUZE FT
ANAITASUNA12LAGUN ONAK
ALOÑA MENDI20BEASAIN
ILINTXA42ZESTOA
IKASBERRI12IDIAZABAL
LAZKAO14ZUMAIAKO
ANTZUOLA60ARETXABALETA
Jardunaldia 27
ARETXABALETA05UROLA
MONDRA02GETARIAKO
SORALUZE FT42ANAITASUNA
LAGUN ONAK12ALOÑA MENDI
BEASAIN22ILINTXA
ZESTOA00IKASBERRI
IDIAZABAL40LAZKAO
ZUMAIAKO20ANTZUOLA
Jardunaldia 28
GETARIAKO12UROLA
ANAITASUNA11MONDRA
ALOÑA MENDI40SORALUZE FT
ILINTXA24LAGUN ONAK
IKASBERRI22BEASAIN
LAZKAO10ZESTOA
ANTZUOLA23IDIAZABAL
ZUMAIAKO22ARETXABALETA
Jardunaldia 29
GETARIAKO33ARETXABALETA
UROLA50ANAITASUNA
MONDRA01ALOÑA MENDI
SORALUZE FT20ILINTXA
LAGUN ONAK40IKASBERRI
BEASAIN10LAZKAO
ZESTOA01ANTZUOLA
IDIAZABAL02ZUMAIAKO
Jardunaldia 30
ANAITASUNA33GETARIAKO
ALOÑA MENDI11UROLA
ILINTXA13MONDRA
IKASBERRI03SORALUZE FT
LAZKAO13LAGUN ONAK
ANTZUOLA11BEASAIN
ZUMAIAKO13ZESTOA
ARETXABALETA22IDIAZABAL

Lehen Ligaren egutegia

LAZKAO 0-3 SORALUZE

2018-09-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika : <p>ALINEACION INDEBIDA POR PARTE DEL LAZKAO<br></p>


SORALUZE 1-1 ANTZUOLA

2018-09-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ZUMAIAKO 3-1 SORALUZE

2018-09-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 2-3 IDIAZABAL

2018-10-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ZESTOA 1-0 SORALUZE

2018-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 2-0 BEASAIN

2018-10-20

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


LAGUN ONAK 2-0 SORALUZE

2018-10-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 3-1 ARETXABALETA

2018-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 2-1 MONDRA

2018-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


UROLA 1-2 SORALUZE

2018-11-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 3-3 GETARIAKO

2018-11-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ANAITASUNA 3-4 SORALUZE

2018-12-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 1-4 ALOÑA MENDI

2018-12-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ILINTXA 3-3 SORALUZE

2018-12-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 1-1 IKASBERRI

2018-12-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 1-0 LAZKAO

2019-01-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


EIBARTARRAK 0-4 SORALUZE

2019-01-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ANTZUOLA 1-1 SORALUZE

2019-01-20

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 1-1 ZUMAIAKO

2019-01-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


LAGUN ONAK 2-4 SORALUZE

2019-01-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


IDIAZABAL 1-2 SORALUZE

2019-02-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 2-1 IKASBERRI

2019-02-03

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE FT 0-1 ZESTOA

2019-02-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 0-1 ANAITASUNA

2019-02-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ZARAUTZ 1-1 SORALUZE

2019-02-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


BEASAIN 3-1 SORALUZE FT

2019-02-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE FT 2-2 LAGUN ONAK

2019-02-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 1-2 URKI

2019-02-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ARETXABALETA 1-0 SORALUZE FT

2019-03-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 5-1 EIBARTARRAK

2019-03-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


MONDRA 2-3 SORALUZE FT

2019-03-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 0-0 atseden

2019-03-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE FT 1-2 UROLA

2019-03-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 0-1 LAGUN ONAK

2019-03-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


GETARIAKO 2-3 SORALUZE FT

2019-03-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


IKASBERRI 2-4 SORALUZE

2019-03-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE FT 4-2 ANAITASUNA

2019-04-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ANAITASUNA 0-2 SORALUZE

2019-04-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ALOÑA MENDI 4-0 SORALUZE FT

2019-04-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 1-4 ZARAUTZ

2019-04-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE FT 2-0 ILINTXA

2019-05-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


URKI 2-0 SORALUZE

2019-05-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


IKASBERRI 0-3 SORALUZE FT

2019-05-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa