Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

INFANTILA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1URKI B12601511851134
2SORALUZE12403412502525
3URKI A11331213311619
4IKASBERRI A13304314333019
5ELGOIBAR12214313272217
6IKASBERRI B1312400714635
7EIBARTARRAK121060075783
8ATSEDEN1007016001

INFANTILA TXAPELDUNEN LIGA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1HERNANI10500410701228
2SAN MARCIAL10410302431622
3URNIETA10302302452818
4SORALUZE10203302443915
5AÑORGA1010410412556
6MARTUTENE100050059730

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
HERNANI80MARTUTENE
SAN MARCIAL100AÑORGA
URNIETA45SORALUZE
Jardunaldia 02
MARTUTENE06URNIETA
AÑORGA09HERNANI
SORALUZE01SAN MARCIAL
Jardunaldia 03
MARTUTENE12AÑORGA
HERNANI91SORALUZE
URNIETA53SAN MARCIAL
Jardunaldia 04
URNIETA90AÑORGA
SORALUZE112MARTUTENE
SAN MARCIAL33HERNANI
Jardunaldia 05
AÑORGA23SORALUZE
MARTUTENE01SAN MARCIAL
HERNANI53URNIETA
Jardunaldia 06
MARTUTENE012HERNANI
AÑORGA03SAN MARCIAL
SORALUZE45URNIETA
Jardunaldia 07
URNIETA91MARTUTENE
HERNANI91AÑORGA
SAN MARCIAL62SORALUZE
Jardunaldia 08
AÑORGA41MARTUTENE
SORALUZE25HERNANI
SAN MARCIAL31URNIETA
Jardunaldia 09
AÑORGA23URNIETA
MARTUTENE49SORALUZE
HERNANI52SAN MARCIAL
Jardunaldia 10
SORALUZE71AÑORGA
SAN MARCIAL110MARTUTENE
URNIETA05HERNANI

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ELGOIBAR03SORALUZE
URKI B51IKASBERRI A
EIBARTARRAK00ATSEDEN
IKASBERRI A32IKASBERRI B
Jardunaldia 02
URKI A10ELGOIBAR
ATSEDEN00URKI B
IKASBERRI B51EIBARTARRAK
SORALUZE21IKASBERRI A
Jardunaldia 03
SORALUZE52URKI A
ELGOIBAR00ATSEDEN
URKI B130IKASBERRI B
IKASBERRI A71EIBARTARRAK
Jardunaldia 04
ATSEDEN00SORALUZE
IKASBERRI B33ELGOIBAR
EIBARTARRAK016URKI B
URKI A22IKASBERRI A
Jardunaldia 05
URKI A00ATSEDEN
SORALUZE91IKASBERRI B
ELGOIBAR60EIBARTARRAK
IKASBERRI A13URKI B
Jardunaldia 06
IKASBERRI B02URKI A
EIBARTARRAK18SORALUZE
URKI B10ELGOIBAR
IKASBERRI A00ATSEDEN
Jardunaldia 07
ATSEDEN00IKASBERRI B
URKI A110EIBARTARRAK
SORALUZE35URKI B
ELGOIBAR13IKASBERRI A
Jardunaldia 08
SORALUZE23ELGOIBAR
URKI A11URKI B
ATSEDEN00EIBARTARRAK
IKASBERRI B04IKASBERRI A
Jardunaldia 09
ELGOIBAR11URKI A
URKI B00ATSEDEN
EIBARTARRAK10IKASBERRI B
IKASBERRI A12SORALUZE
Jardunaldia 10
URKI A33SORALUZE
ATSEDEN00ELGOIBAR
IKASBERRI B110URKI B
EIBARTARRAK16IKASBERRI A
Jardunaldia 11
SORALUZE00ATSEDEN
ELGOIBAR70IKASBERRI B
URKI B110EIBARTARRAK
IKASBERRI A32URKI A
Jardunaldia 12
ATSEDEN00URKI A
IKASBERRI B15SORALUZE
EIBARTARRAK02ELGOIBAR
URKI B60IKASBERRI A
Jardunaldia 13
URKI A51IKASBERRI B
SORALUZE50EIBARTARRAK
ELGOIBAR17URKI B
ATSEDEN00IKASBERRI A
Jardunaldia 14
IKASBERRI B00ATSEDEN
EIBARTARRAK01URKI A
URKI B73SORALUZE
IKASBERRI A13ELGOIBAR

URNIETA 4-5 SORALUZE

2019-02-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 0-1 SAN MARCIAL

2019-02-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


HERNANI 9-1 SORALUZE

2019-02-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 11-2 MARTUTENE

2019-03-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


AÑORGA 2-3 SORALUZE

2019-03-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 4-5 URNIETA

2019-03-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SAN MARCIAL 6-2 SORALUZE

2019-03-31

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 2-5 HERNANI

2019-04-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


MARTUTENE 4-9 SORALUZE

2019-04-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SORALUZE 7-1 AÑORGA

2019-05-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa