Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

AFIZIONATUA GORENGOEN MAILA 2M 2019 20

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Aloña Mendi KE227171014481953
2CD Lagun Onak22816636462146
3Billabona KE22618627342239
4SD Beasain22816429494039
5Getariako Keta FT22717339272534
6Zumaiako FT22528438433332
7Danena KE226362310383130
8Ilintxa SD226362211293229
9UD Aretxabaleta225372310283227
10Mondragon CF224562211303925
11Idiazabal KE225192310314625
12Soraluze FT223483210293324
13Ikasberri KE223573111303924
14Tolosa CF225281212305722
15Antzuola KE2223103210213220
16Orioko FT224380510233520

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
SD Beasain20Antzuola KE
Orioko FT22Ilintxa SD
Ikasberri KE13Danena KE
Aloña Mendi KE12Soraluze FT
Zumaiako FT11Idiazabal KE
Billabona KE10Getariako Keta FT
Tolosa CF03UD Aretxabaleta
Mondragon CF00CD Lagun Onak
Jardunaldia 02
Antzuola KE13Mondragon CF
Ilintxa SD01SD Beasain
Danena KE20Orioko FT
Soraluze FT23Ikasberri KE
Idiazabal KE12Aloña Mendi KE
Getariako Keta FT02Zumaiako FT
UD Aretxabaleta13Billabona KE
CD Lagun Onak81Tolosa CF
Jardunaldia 03
Antzuola KE12Ilintxa SD
SD Beasain21Danena KE
Orioko FT34Soraluze FT
Ikasberri KE11Idiazabal KE
Aloña Mendi KE10Getariako Keta FT
Zumaiako FT32UD Aretxabaleta
Billabona KE01CD Lagun Onak
Mondragon CF41Tolosa CF
Jardunaldia 04
Ilintxa SD41Mondragon CF
Danena KE23Antzuola KE
Soraluze FT22SD Beasain
Idiazabal KE11Orioko FT
Getariako Keta FT01Ikasberri KE
UD Aretxabaleta11Aloña Mendi KE
CD Lagun Onak41Zumaiako FT
Tolosa CF20Billabona KE
Jardunaldia 05
Ilintxa SD10Danena KE
Antzuola KE00Soraluze FT
SD Beasain40Idiazabal KE
Orioko FT11Getariako Keta FT
Ikasberri KE31UD Aretxabaleta
Aloña Mendi KE10CD Lagun Onak
Zumaiako FT41Tolosa CF
Mondragon CF22Billabona KE
Jardunaldia 06
Danena KE11Mondragon CF
Soraluze FT13Ilintxa SD
Idiazabal KE21Antzuola KE
Getariako Keta FT13SD Beasain
UD Aretxabaleta11Orioko FT
CD Lagun Onak10Ikasberri KE
Tolosa CF02Aloña Mendi KE
Billabona KE31Zumaiako FT
Jardunaldia 07
Danena KE20Soraluze FT
Ilintxa SD11Idiazabal KE
Antzuola KE31Getariako Keta FT
SD Beasain20UD Aretxabaleta
Orioko FT22CD Lagun Onak
Ikasberri KE33Tolosa CF
Aloña Mendi KE10Billabona KE
Mondragon CF00Zumaiako FT
Jardunaldia 08
Soraluze FT00Mondragon CF
Idiazabal KE21Danena KE
Getariako Keta FT21Ilintxa SD
UD Aretxabaleta02Antzuola KE
CD Lagun Onak41SD Beasain
Tolosa CF20Orioko FT
Billabona KE41Ikasberri KE
Zumaiako FT23Aloña Mendi KE
Jardunaldia 09
Soraluze FT41Idiazabal KE
Danena KE21Getariako Keta FT
Ilintxa SD10UD Aretxabaleta
Antzuola KE03CD Lagun Onak
SD Beasain20Tolosa CF
Orioko FT03Billabona KE
Ikasberri KE11Zumaiako FT
Mondragon CF25Aloña Mendi KE
Jardunaldia 10
Idiazabal KE14Mondragon CF
Getariako Keta FT10Soraluze FT
UD Aretxabaleta11Danena KE
CD Lagun Onak31Ilintxa SD
Tolosa CF00Antzuola KE
Billabona KE12SD Beasain
Zumaiako FT50Orioko FT
Aloña Mendi KE10Ikasberri KE
Jardunaldia 11
Idiazabal KE02Getariako Keta FT
Soraluze FT10UD Aretxabaleta
Danena KE22CD Lagun Onak
Ilintxa SD22Tolosa CF
Antzuola KE13Billabona KE
SD Beasain32Zumaiako FT
Orioko FT21Aloña Mendi KE
Mondragon CF13Ikasberri KE
Jardunaldia 12
Getariako Keta FT31Mondragon CF
UD Aretxabaleta21Idiazabal KE
CD Lagun Onak10Soraluze FT
Tolosa CF14Danena KE
Billabona KE30Ilintxa SD
Zumaiako FT22Antzuola KE
Aloña Mendi KE46SD Beasain
Ikasberri KE20Orioko FT
Jardunaldia 13
Getariako Keta FT31UD Aretxabaleta
Idiazabal KE12CD Lagun Onak
Soraluze FT50Tolosa CF
Danena KE30Billabona KE
Ilintxa SD13Zumaiako FT
Antzuola KE02Aloña Mendi KE
SD Beasain42Ikasberri KE
Mondragon CF00Orioko FT
Jardunaldia 14
Mondragon CF11UD Aretxabaleta
CD Lagun Onak11Getariako Keta FT
Tolosa CF15Idiazabal KE
Billabona KE30Soraluze FT
Zumaiako FT31Danena KE
Aloña Mendi KE31Ilintxa SD
Ikasberri KE20Antzuola KE
Orioko FT30SD Beasain
Jardunaldia 15
UD Aretxabaleta14CD Lagun Onak
Getariako Keta FT10Tolosa CF
Idiazabal KE01Billabona KE
Soraluze FT13Zumaiako FT
Danena KE02Aloña Mendi KE
Ilintxa SD20Ikasberri KE
Antzuola KE10Orioko FT
SD Beasain61Mondragon CF
Jardunaldia 16
Antzuola KE22SD Beasain
Ilintxa SD00Orioko FT
Danena KE11Ikasberri KE
Soraluze FT01Aloña Mendi KE
Idiazabal KE25Zumaiako FT
Getariako Keta FT00Billabona KE
UD Aretxabaleta21Tolosa CF
CD Lagun Onak21Mondragon CF
Jardunaldia 17
Mondragon CF10Antzuola KE
SD Beasain33Ilintxa SD
Orioko FT31Danena KE
Ikasberri KE00Soraluze FT
Aloña Mendi KE80Idiazabal KE
Zumaiako FT12Getariako Keta FT
Billabona KE11UD Aretxabaleta
Tolosa CF42CD Lagun Onak
Jardunaldia 18
Ilintxa SD10Antzuola KE
Danena KE41SD Beasain
Soraluze FT22Orioko FT
Idiazabal KE32Ikasberri KE
Getariako Keta FT12Aloña Mendi KE
UD Aretxabaleta20Zumaiako FT
CD Lagun Onak23Billabona KE
Tolosa CF32Mondragon CF
Jardunaldia 19
Mondragon CF21Ilintxa SD
Antzuola KE11Danena KE
SD Beasain01Soraluze FT
Orioko FT21Idiazabal KE
Ikasberri KE11Getariako Keta FT
Aloña Mendi KE11UD Aretxabaleta
Zumaiako FT01CD Lagun Onak
Billabona KE02Tolosa CF
Jardunaldia 20
Danena KE20Ilintxa SD
Soraluze FT13Antzuola KE
Idiazabal KE40SD Beasain
Getariako Keta FT21Orioko FT
UD Aretxabaleta41Ikasberri KE
CD Lagun Onak01Aloña Mendi KE
Tolosa CF22Zumaiako FT
Billabona KE21Mondragon CF
Jardunaldia 21
Mondragon CF21Danena KE
Ilintxa SD10Soraluze FT
Antzuola KE01Idiazabal KE
SD Beasain23Getariako Keta FT
Orioko FT01UD Aretxabaleta
Ikasberri KE02CD Lagun Onak
Aloña Mendi KE40Tolosa CF
Zumaiako FT01Billabona KE
Jardunaldia 22
Soraluze FT33Danena KE
Idiazabal KE21Ilintxa SD
Getariako Keta FT10Antzuola KE
UD Aretxabaleta21SD Beasain
CD Lagun Onak10Orioko FT
Tolosa CF42Ikasberri KE
Billabona KE01Aloña Mendi KE
Zumaiako FT20Mondragon CF
Jardunaldia 23
Mondragon CF00Soraluze FT
Danena KE00Idiazabal KE
Ilintxa SD00Getariako Keta FT
Antzuola KE00UD Aretxabaleta
SD Beasain00CD Lagun Onak
Orioko FT00Tolosa CF
Ikasberri KE00Billabona KE
Aloña Mendi KE00Zumaiako FT
Jardunaldia 24
Idiazabal KE00Soraluze FT
Getariako Keta FT00Danena KE
UD Aretxabaleta00Ilintxa SD
CD Lagun Onak00Antzuola KE
Tolosa CF00SD Beasain
Billabona KE00Orioko FT
Zumaiako FT00Ikasberri KE
Aloña Mendi KE00Mondragon CF
Jardunaldia 25
Mondragon CF00Idiazabal KE
Soraluze FT00Getariako Keta FT
Danena KE00UD Aretxabaleta
Ilintxa SD00CD Lagun Onak
Antzuola KE00Tolosa CF
SD Beasain00Billabona KE
Orioko FT00Zumaiako FT
Ikasberri KE00Aloña Mendi KE
Jardunaldia 26
Getariako Keta FT00Idiazabal KE
UD Aretxabaleta00Soraluze FT
CD Lagun Onak00Danena KE
Tolosa CF00Ilintxa SD
Billabona KE00Antzuola KE
Zumaiako FT00SD Beasain
Aloña Mendi KE00Orioko FT
Ikasberri KE00Mondragon CF
Jardunaldia 27
Mondragon CF00Getariako Keta FT
Idiazabal KE00UD Aretxabaleta
Soraluze FT00CD Lagun Onak
Danena KE00Tolosa CF
Ilintxa SD00Billabona KE
Antzuola KE00Zumaiako FT
SD Beasain00Aloña Mendi KE
Orioko FT00Ikasberri KE
Jardunaldia 28
UD Aretxabaleta00Getariako Keta FT
CD Lagun Onak00Idiazabal KE
Tolosa CF00Soraluze FT
Billabona KE00Danena KE
Zumaiako FT00Ilintxa SD
Aloña Mendi KE00Antzuola KE
Ikasberri KE00SD Beasain
Orioko FT00Mondragon CF
Jardunaldia 29
UD Aretxabaleta00Mondragon CF
Getariako Keta FT00CD Lagun Onak
Idiazabal KE00Tolosa CF
Soraluze FT00Billabona KE
Danena KE00Zumaiako FT
Ilintxa SD00Aloña Mendi KE
Antzuola KE00Ikasberri KE
SD Beasain00Orioko FT
Jardunaldia 30
CD Lagun Onak00UD Aretxabaleta
Tolosa CF00Getariako Keta FT
Billabona KE00Idiazabal KE
Zumaiako FT00Soraluze FT
Aloña Mendi KE00Danena KE
Ikasberri KE00Ilintxa SD
Orioko FT00Antzuola KE
Mondragon CF00SD Beasain

Lehen Ligaren egutegia

Aloña Mendi KE 1-2 Soraluze FT

2019-09-15

Etxeko alineazioa : , , (60min) 397 , , (68min) 8 , , , (88min) 436 , , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : ANDONI MARTINEZ DOMINGUEZ

Kronika :


Soraluze FT 2-3 Ikasberri KE

2019-09-21

Etxeko alineazioa : , (70min) 221 , , , , , (57min) 328 , (70min) 396 , , , (46min) 404

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JOSEBA MARTIN

Kronika :


Orioko FT 3-4 Soraluze FT

2019-09-28

Etxeko alineazioa : (46min) 388 , , (75min) 436 , (63min) 396 , , , , , (87min) 438 , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JOSEPH ESPINAL

Kronika :


Soraluze FT 2-2 SD Beasain

2019-10-05

Etxeko alineazioa : , , , , , (61min) 319 , (66min) 254 , , (72min) 397 , , (78min) 432

Kanpoko alineazioa :

Epailea : MIKEL FONTANILLO

Kronika :


Antzuola KE 0-0 Soraluze FT

2019-10-12

Etxeko alineazioa : , , , (63min) 8 , (55min) 404 , (73min) 23 , , , (63min) 433 , (77min) 397 ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XABIER LIZASO

Kronika :


Soraluze FT 1-3 Ilintxa SD

2019-10-19

Etxeko alineazioa : , , , , (78min) 32 , (45min) 396 , , , (45min) 154 , , (63min) 53

Kanpoko alineazioa :

Epailea : SERGIO VICUÑA

Kronika :


Danena KE 2-0 Soraluze FT

2019-10-26

Etxeko alineazioa : , , , (45min) 53 , , , , (62min) 393 , , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : MATTIN OTXOA DE ERIBE

Kronika :


Soraluze FT 0-0 Mondragon CF

2019-11-01

Etxeko alineazioa : , , , , , , , (46min) 54 , (73min) 32 , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JON LUIS GOÑI

Kronika :


Soraluze FT 4-1 Idiazabal KE

2019-11-09

Etxeko alineazioa : , , , , (84min) 438 , (76min) 404 , (64min) 396 , (81min) 436 , (40min) 8 , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Getariako Keta FT 1-0 Soraluze FT

2019-11-16

Etxeko alineazioa : , , , , , , (70min) 438 , , , , (59min) 319

Kanpoko alineazioa :

Epailea : SERGIO LOPEZ

Kronika :


Soraluze FT 1-0 UD Aretxabaleta

2019-11-23

Etxeko alineazioa : , , , (70min) 400 , , , , (76min) 436 , , (86min) 319 ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JULEN VICENTE

Kronika :


CD Lagun Onak 1-0 Soraluze FT

2019-11-30

Etxeko alineazioa : , , , , , , , (75min) 32 , , , (61min) 400

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JON ANDER PABLOS

Kronika :


Soraluze FT 5-0 Tolosa CF

2019-12-16

Etxeko alineazioa : , , , , , (73min) 396 , (65min) 32 , (64min) 436 , (63min) 319 , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : YERROU ZAKARIYAA

Kronika :


Billabona KE 3-0 Soraluze FT

2020-01-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 1-3 Zumaiako FT

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 0-1 Aloña Mendi KE

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ikasberri KE 0-0 Soraluze FT

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 2-2 Orioko FT

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Beasain 0-1 Soraluze FT

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 1-3 Antzuola KE

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ilintxa SD 1-0 Soraluze FT

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 3-3 Danena KE

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa