Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

KADETEEN 1 MAILA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Soraluze FT12502601581733
2CD Anaitasuna12502403441827
3Mutriku FT12403403331724
4CD Lagun Onak12205304373015
5Eibartarrak FT12403106284715
6Urola KE1210620520419
7Ikasberri KE121060078583
8ATSEDEN0007007000

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Lengokoak KE950440523427
2San Marcial931521615917
3Ilintxa SD9315126191515
4Real Sociedad de Futbol9117315191414
5Sporting Herrera9216126101012
6Mariño CD9126207182011
7Orioko FT9117207101410
8Martutene KE90182169168
9Soraluze FT91260188176
10UD Aretxabaleta910802711235

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Martutene KE03Mariño CD
San Marcial22Real Sociedad de Futbol
Ilintxa SD11Sporting Herrera
Soraluze FT44UD Aretxabaleta
Lengokoak KE20Orioko FT
Jardunaldia 02
Mariño CD13Lengokoak KE
Real Sociedad de Futbol12Martutene KE
Sporting Herrera01San Marcial
UD Aretxabaleta12Ilintxa SD
Orioko FT20Soraluze FT
Jardunaldia 03
Mariño CD25Real Sociedad de Futbol
Martutene KE24Sporting Herrera
San Marcial10UD Aretxabaleta
Ilintxa SD31Orioko FT
Lengokoak KE20Soraluze FT
Jardunaldia 04
Real Sociedad de Futbol12Lengokoak KE
Sporting Herrera21Mariño CD
UD Aretxabaleta12Martutene KE
Orioko FT01San Marcial
Soraluze FT20Ilintxa SD
Jardunaldia 05
Real Sociedad de Futbol10Sporting Herrera
Mariño CD40UD Aretxabaleta
Martutene KE01Orioko FT
San Marcial40Soraluze FT
Lengokoak KE41Ilintxa SD
Jardunaldia 06
Sporting Herrera02Lengokoak KE
UD Aretxabaleta24Real Sociedad de Futbol
Orioko FT13Mariño CD
Soraluze FT00Martutene KE
Ilintxa SD32San Marcial
Jardunaldia 07
Sporting Herrera00UD Aretxabaleta
Real Sociedad de Futbol12Orioko FT
Mariño CD11Soraluze FT
Martutene KE11Ilintxa SD
Lengokoak KE10San Marcial
Jardunaldia 08
Lengokoak KE40UD Aretxabaleta
Orioko FT11Sporting Herrera
Soraluze FT02Real Sociedad de Futbol
Ilintxa SD61Mariño CD
San Marcial21Martutene KE
Jardunaldia 09
UD Aretxabaleta32Orioko FT
Sporting Herrera21Soraluze FT
Real Sociedad de Futbol22Ilintxa SD
Mariño CD22San Marcial
Martutene KE13Lengokoak KE
Jardunaldia 10
Mariño CD00Martutene KE
Real Sociedad de Futbol00San Marcial
Sporting Herrera00Ilintxa SD
UD Aretxabaleta00Soraluze FT
Orioko FT00Lengokoak KE
Jardunaldia 11
Lengokoak KE00Mariño CD
Martutene KE00Real Sociedad de Futbol
San Marcial00Sporting Herrera
Ilintxa SD00UD Aretxabaleta
Soraluze FT00Orioko FT
Jardunaldia 12
Real Sociedad de Futbol00Mariño CD
Sporting Herrera00Martutene KE
UD Aretxabaleta00San Marcial
Orioko FT00Ilintxa SD
Soraluze FT00Lengokoak KE
Jardunaldia 13
Lengokoak KE00Real Sociedad de Futbol
Mariño CD00Sporting Herrera
Martutene KE00UD Aretxabaleta
San Marcial00Orioko FT
Ilintxa SD00Soraluze FT
Jardunaldia 14
Sporting Herrera00Real Sociedad de Futbol
UD Aretxabaleta00Mariño CD
Orioko FT00Martutene KE
Soraluze FT00San Marcial
Ilintxa SD00Lengokoak KE
Jardunaldia 15
Lengokoak KE00Sporting Herrera
Real Sociedad de Futbol00UD Aretxabaleta
Mariño CD00Orioko FT
Martutene KE00Soraluze FT
San Marcial00Ilintxa SD
Jardunaldia 16
UD Aretxabaleta00Sporting Herrera
Orioko FT00Real Sociedad de Futbol
Soraluze FT00Mariño CD
Ilintxa SD00Martutene KE
San Marcial00Lengokoak KE
Jardunaldia 17
UD Aretxabaleta00Lengokoak KE
Sporting Herrera00Orioko FT
Real Sociedad de Futbol00Soraluze FT
Mariño CD00Ilintxa SD
Martutene KE00San Marcial
Jardunaldia 18
Orioko FT00UD Aretxabaleta
Soraluze FT00Sporting Herrera
Ilintxa SD00Real Sociedad de Futbol
San Marcial00Mariño CD
Lengokoak KE00Martutene KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Mutriku FT50Ikasberri KE
ATSEDEN00Eibartarrak FT
CD Lagun Onak02CD Anaitasuna
Urola KE03Soraluze FT
Jardunaldia 02
Eibartarrak FT03Mutriku FT
CD Anaitasuna00ATSEDEN
Soraluze FT14CD Lagun Onak
Ikasberri KE14Urola KE
Jardunaldia 03
Ikasberri KE30Eibartarrak FT
Mutriku FT13CD Anaitasuna
ATSEDEN00Soraluze FT
Urola KE14CD Lagun Onak
Jardunaldia 04
CD Anaitasuna50Ikasberri KE
Soraluze FT31Mutriku FT
CD Lagun Onak00ATSEDEN
Eibartarrak FT42Urola KE
Jardunaldia 05
Eibartarrak FT21CD Anaitasuna
Ikasberri KE04Soraluze FT
Mutriku FT42CD Lagun Onak
Urola KE00ATSEDEN
Jardunaldia 06
Soraluze FT90Eibartarrak FT
CD Lagun Onak40Ikasberri KE
ATSEDEN00Mutriku FT
Urola KE02CD Anaitasuna
Jardunaldia 07
CD Anaitasuna26Soraluze FT
Eibartarrak FT51CD Lagun Onak
Ikasberri KE00ATSEDEN
Mutriku FT30Urola KE
Jardunaldia 08
Ikasberri KE13Mutriku FT
Eibartarrak FT00ATSEDEN
CD Anaitasuna72CD Lagun Onak
Soraluze FT82Urola KE
Jardunaldia 09
Mutriku FT41Eibartarrak FT
ATSEDEN00CD Anaitasuna
CD Lagun Onak36Soraluze FT
Urola KE31Ikasberri KE
Jardunaldia 10
Eibartarrak FT82Ikasberri KE
CD Anaitasuna21Mutriku FT
Soraluze FT00ATSEDEN
CD Lagun Onak12Urola KE
Jardunaldia 11
Ikasberri KE07CD Anaitasuna
Mutriku FT12Soraluze FT
ATSEDEN00CD Lagun Onak
Urola KE34Eibartarrak FT
Jardunaldia 12
CD Anaitasuna71Eibartarrak FT
Soraluze FT80Ikasberri KE
CD Lagun Onak12Mutriku FT
ATSEDEN00Urola KE
Jardunaldia 13
Eibartarrak FT34Soraluze FT
Ikasberri KE07CD Lagun Onak
Mutriku FT00ATSEDEN
CD Anaitasuna51Urola KE
Jardunaldia 14
Soraluze FT41CD Anaitasuna
CD Lagun Onak80Eibartarrak FT
ATSEDEN00Ikasberri KE
Urola KE25Mutriku FT

Soraluze FT 4-4 UD Aretxabaleta

2020-01-04

Etxeko alineazioa : , , , , , , , , (41min) 472 , (49min) 296 ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : MARKEL GUTIERREZ

Kronika :


Orioko FT 2-0 Soraluze FT

2020-01-11

Etxeko alineazioa : , , , , , (53min) 192 , , , (60min) 165 , , (67min) 163

Kanpoko alineazioa :

Epailea : BEÑAT ARRUABARRENA

Kronika :


Lengokoak KE 2-0 Soraluze FT

2020-01-18

Etxeko alineazioa : , , , , , (54min) 304 , , , (51min) 296 , (41min) 411 , (41min) 473

Kanpoko alineazioa :

Epailea : ASIER CITORES

Kronika :


Soraluze FT 2-0 Ilintxa SD

2020-01-26

Etxeko alineazioa : , (69min) 304 , (47min) 472 , , , (61min) 163 , , (66min) 192 , , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : IGOR ORTIZ IBARGUEN

Kronika :


San Marcial 4-0 Soraluze FT

2020-02-01

Etxeko alineazioa : (11min) 111 , , , , (40min) 163 , (46min) 192 , , (55min) 165 , , , (59min) 304

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JAVIER PEÑA

Kronika :


Soraluze FT 0-0 Martutene KE

2020-02-08

Etxeko alineazioa : , (59min) 165 , , (49min) 472 , , , , (79min) 192 , , , (74min) 304

Kanpoko alineazioa :

Epailea : INTZ GOMES UGARTE

Kronika :


Mariño CD 1-1 Soraluze FT

2020-02-15

Etxeko alineazioa : , , (69min) 304 , , , , , , , (52min) 165 ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : LUIS ESCALES

Kronika :


Soraluze FT 0-2 Real Sociedad de Futbol

2020-03-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sporting Herrera 2-1 Soraluze FT

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa