Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

INFANTILA 1 MAILA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CD Elgoibar1461061076738
2Mutriku FT14403610551631
3Urki CD B14502412561928
4Amaikak Bat KE14421412442327
5Soraluze FT14304205325015
6Ilintxa SD14214205363913
7Urki CD14106304273612
8Eibartarrak FT1400700731390

INFANTILAK KPOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Urki CD B32031041239
2Amaikak Bat KE31041042036
3Urki CD3104104436
4Soraluze FT3104005773
5Eibartarrak FT31040051153
6CD Elgoibar30050050130

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
CD Elgoibar09Amaikak Bat KE
Soraluze FT60Eibartarrak FT
Urki CD B30Urki CD
Jardunaldia 02
Amaikak Bat KE23Urki CD B
Eibartarrak FT10CD Elgoibar
Urki CD10Soraluze FT
Jardunaldia 03
Amaikak Bat KE90Eibartarrak FT
CD Elgoibar03Urki CD
Urki CD B61Soraluze FT
Jardunaldia 04
Urki CD B00Eibartarrak FT
Urki CD00Amaikak Bat KE
Soraluze FT00CD Elgoibar
Jardunaldia 05
Eibartarrak FT00Urki CD
Amaikak Bat KE00Soraluze FT
CD Elgoibar00Urki CD B
Jardunaldia 06
Amaikak Bat KE00CD Elgoibar
Eibartarrak FT00Soraluze FT
Urki CD00Urki CD B
Jardunaldia 07
Urki CD B00Amaikak Bat KE
CD Elgoibar00Eibartarrak FT
Soraluze FT00Urki CD
Jardunaldia 08
Eibartarrak FT00Amaikak Bat KE
Urki CD00CD Elgoibar
Soraluze FT00Urki CD B
Jardunaldia 09
Eibartarrak FT00Urki CD B
Amaikak Bat KE00Urki CD
CD Elgoibar00Soraluze FT
Jardunaldia 10
Urki CD00Eibartarrak FT
Soraluze FT00Amaikak Bat KE
Urki CD B00CD Elgoibar

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Ilintxa SD33Amaikak Bat KE
Urki CD B20Urki CD
CD Elgoibar61Soraluze FT
Mutriku FT120Eibartarrak FT
Jardunaldia 02
Urki CD23Ilintxa SD
Soraluze FT02Urki CD B
Eibartarrak FT09CD Elgoibar
Amaikak Bat KE16Mutriku FT
Jardunaldia 03
Amaikak Bat KE30Urki CD
Ilintxa SD21Soraluze FT
Urki CD B150Eibartarrak FT
Mutriku FT03CD Elgoibar
Jardunaldia 04
Soraluze FT14Amaikak Bat KE
Eibartarrak FT113Ilintxa SD
CD Elgoibar10Urki CD B
Urki CD01Mutriku FT
Jardunaldia 05
Urki CD12Soraluze FT
Amaikak Bat KE101Eibartarrak FT
Ilintxa SD13CD Elgoibar
Mutriku FT71Urki CD B
Jardunaldia 06
Eibartarrak FT16Urki CD
CD Elgoibar50Amaikak Bat KE
Urki CD B30Ilintxa SD
Mutriku FT52Soraluze FT
Jardunaldia 07
Soraluze FT100Eibartarrak FT
Urki CD05CD Elgoibar
Amaikak Bat KE33Urki CD B
Ilintxa SD23Mutriku FT
Jardunaldia 08
Amaikak Bat KE42Ilintxa SD
Urki CD04Urki CD B
Soraluze FT09CD Elgoibar
Eibartarrak FT06Mutriku FT
Jardunaldia 09
Ilintxa SD01Urki CD
Urki CD B80Soraluze FT
CD Elgoibar150Eibartarrak FT
Mutriku FT01Amaikak Bat KE
Jardunaldia 10
Urki CD04Amaikak Bat KE
Soraluze FT32Ilintxa SD
Eibartarrak FT010Urki CD B
CD Elgoibar22Mutriku FT
Jardunaldia 11
Amaikak Bat KE20Soraluze FT
Ilintxa SD50Eibartarrak FT
Urki CD B24CD Elgoibar
Mutriku FT23Urki CD
Jardunaldia 12
Soraluze FT32Urki CD
Eibartarrak FT08Amaikak Bat KE
CD Elgoibar80Ilintxa SD
Urki CD B01Mutriku FT
Jardunaldia 13
Urki CD110Eibartarrak FT
Amaikak Bat KE00CD Elgoibar
Ilintxa SD24Urki CD B
Soraluze FT07Mutriku FT
Jardunaldia 14
Eibartarrak FT09Soraluze FT
CD Elgoibar61Urki CD
Urki CD B21Amaikak Bat KE
Mutriku FT31Ilintxa SD

Soraluze FT 1-1 Urki

2019-09-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 1-4 MUTRIKU

2019-09-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Elgoibar 6-1 Soraluze FT

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 0-2 Urki CD B

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ilintxa SD 2-1 Soraluze FT

2019-11-03

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 1-4 Amaikak Bat KE

2019-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urki CD B 1-2 Soraluze FT

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Mutriku FT 5-2 Soraluze FT

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 10-0 Eibartarrak FT

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 0-9 CD Elgoibar

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urki CD B 8-0 Soraluze FT

2020-01-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 3-2 Ilintxa SD

2020-01-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Amaikak Bat KE 2-0 Soraluze FT

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 3-2 Urki CD

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 0-7 Mutriku FT

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Eibartarrak FT 0-9 Soraluze FT

2020-02-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Soraluze FT 6-0 Eibartarrak FT

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urki CD 1-0 Soraluze FT

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urki CD B 6-1 Soraluze FT

2020-03-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa