Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

1ªjuvenil2011-2012

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1URKI CD12510501461031
2Soraluze FT12402312442222
3ALOÑA MENDI KE B12312303231619
4EIBARTARRAK FT12402213343219
5ARETXABALETA KE U11402204231718
6ARIZMENDI KE1211402413446
7EIBARTARRAK FT B111140069514

fase de ascenso juvenil honor

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1VASCONIA CD17522604472835
2UROLA KE17613504452434
3BURUMENDI FG17703225372029
4HERNANI CD17702226372829
5BEHOBIA CD17504226444523
6Soraluze FT1850102112354822
7HONDARRIBIA FE17415207445419
8IDIAZABAL KE17405217355219
9MARTUTENE KE16234306182818
10URNIETA KE17325216294418

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
HERNANI CD20BURUMENDI FG
BEHOBIA CD92HONDARRIBIA FE
VASCONIA CD11URNIETA KE
MARTUTENE KE21Soraluze FT
IDIAZABAL KE03UROLA KE
Soraluze FT00Soraluze FT
Soraluze FT00Soraluze FT
Soraluze FT00Soraluze FT
Soraluze FT00Soraluze FT
Soraluze FT00Soraluze FT
Jardunaldia 02
BURUMENDI FG41IDIAZABAL KE
HONDARRIBIA FE12HERNANI CD
URNIETA KE01BEHOBIA CD
Soraluze FT05VASCONIA CD
UROLA KE31MARTUTENE KE
Jardunaldia 03
BURUMENDI FG30HONDARRIBIA FE
HERNANI CD31URNIETA KE
BEHOBIA CD42Soraluze FT
VASCONIA CD32UROLA KE
IDIAZABAL KE21MARTUTENE KE
Jardunaldia 04
HONDARRIBIA FE72IDIAZABAL KE
URNIETA KE11BURUMENDI FG
Soraluze FT10HERNANI CD
UROLA KE32BEHOBIA CD
MARTUTENE KE12VASCONIA CD
Jardunaldia 05
HONDARRIBIA FE52URNIETA KE
BURUMENDI FG40Soraluze FT
HERNANI CD20UROLA KE
BEHOBIA CD32VASCONIA CD
IDIAZABAL KE42Soraluze FT
Jardunaldia 06
URNIETA KE54IDIAZABAL KE
Soraluze FT42HONDARRIBIA FE
UROLA KE12BURUMENDI FG
MARTUTENE KE22HERNANI CD
VASCONIA CD12BEHOBIA CD
Jardunaldia 07
URNIETA KE11Soraluze FT
HONDARRIBIA FE13UROLA KE
BURUMENDI FG01MARTUTENE KE
HERNANI CD01VASCONIA CD
IDIAZABAL KE31BEHOBIA CD
Jardunaldia 08
IDIAZABAL KE12Soraluze FT
UROLA KE10URNIETA KE
MARTUTENE KE32HONDARRIBIA FE
VASCONIA CD10BURUMENDI FG
BEHOBIA CD62HERNANI CD
Jardunaldia 09
Soraluze FT05UROLA KE
URNIETA KE10MARTUTENE KE
HONDARRIBIA FE32VASCONIA CD
BURUMENDI FG31BEHOBIA CD
HERNANI CD41IDIAZABAL KE
Jardunaldia 10
BURUMENDI FG21HERNANI CD
HONDARRIBIA FE22BEHOBIA CD
URNIETA KE25VASCONIA CD
Soraluze FT13MARTUTENE KE
UROLA KE33IDIAZABAL KE
BURUMENDI FG00HERNANI CD
HONDARRIBIA FE00BEHOBIA CD
URNIETA KE00VASCONIA CD
Soraluze FT00MARTUTENE KE
UROLA KE00IDIAZABAL KE
Jardunaldia 11
IDIAZABAL KE20BURUMENDI FG
HERNANI CD34HONDARRIBIA FE
BEHOBIA CD24URNIETA KE
VASCONIA CD21Soraluze FT
MARTUTENE KE01UROLA KE
Jardunaldia 12
HONDARRIBIA FE32BURUMENDI FG
URNIETA KE12HERNANI CD
Soraluze FT53BEHOBIA CD
UROLA KE62VASCONIA CD
MARTUTENE KE03IDIAZABAL KE
Jardunaldia 13
IDIAZABAL KE28HONDARRIBIA FE
BURUMENDI FG82URNIETA KE
HERNANI CD41Soraluze FT
BEHOBIA CD21UROLA KE
VASCONIA CD30MARTUTENE KE
Jardunaldia 14
URNIETA KE21HONDARRIBIA FE
Soraluze FT03BURUMENDI FG
UROLA KE30HERNANI CD
MARTUTENE KE11BEHOBIA CD
VASCONIA CD52IDIAZABAL KE
Jardunaldia 15
IDIAZABAL KE12URNIETA KE
HONDARRIBIA FE16Soraluze FT
BURUMENDI FG42UROLA KE
HERNANI CD51MARTUTENE KE
BEHOBIA CD28VASCONIA CD
Jardunaldia 16
Soraluze FT53URNIETA KE
UROLA KE51HONDARRIBIA FE
MARTUTENE KE00BURUMENDI FG
VASCONIA CD22HERNANI CD
BEHOBIA CD23IDIAZABAL KE
Jardunaldia 17
Soraluze FT31IDIAZABAL KE
URNIETA KE13UROLA KE
HONDARRIBIA FE12MARTUTENE KE
BURUMENDI FG12VASCONIA CD
HERNANI CD31BEHOBIA CD
Jardunaldia 18
UROLA KE00Soraluze FT
MARTUTENE KE00URNIETA KE
VASCONIA CD00HONDARRIBIA FE
BEHOBIA CD00BURUMENDI FG
IDIAZABAL KE00HERNANI CD

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ARIZMENDI KE03ARETXABALETA KE U
EIBARTARRAK FT B08EIBARTARRAK FT
URKI CD31ALOÑA MENDI KE B
Jardunaldia 02
ARETXABALETA KE U61Soraluze FT
EIBARTARRAK FT51ARIZMENDI KE
ALOÑA MENDI KE B30EIBARTARRAK FT B
Jardunaldia 03
ARETXABALETA KE U21EIBARTARRAK FT
ARIZMENDI KE02ALOÑA MENDI KE B
Soraluze FT12URKI CD
Jardunaldia 04
EIBARTARRAK FT13Soraluze FT
ALOÑA MENDI KE B12ARETXABALETA KE U
URKI CD70EIBARTARRAK FT B
Jardunaldia 05
EIBARTARRAK FT21ALOÑA MENDI KE B
ARIZMENDI KE02URKI CD
Soraluze FT70EIBARTARRAK FT B
Jardunaldia 06
Soraluze FT23ALOÑA MENDI KE B
URKI CD20ARETXABALETA KE U
EIBARTARRAK FT B11ARIZMENDI KE
Jardunaldia 07
EIBARTARRAK FT08URKI CD
ARETXABALETA KE U30EIBARTARRAK FT B
ARIZMENDI KE22Soraluze FT
Jardunaldia 08
ARETXABALETA KE U30ARIZMENDI KE
EIBARTARRAK FT63EIBARTARRAK FT B
ALOÑA MENDI KE B20URKI CD
Jardunaldia 09
Soraluze FT21ARETXABALETA KE U
ARIZMENDI KE12EIBARTARRAK FT
EIBARTARRAK FT B32ALOÑA MENDI KE B
Jardunaldia 10
EIBARTARRAK FT51ARETXABALETA KE U
ALOÑA MENDI KE B22ARIZMENDI KE
URKI CD32Soraluze FT
Jardunaldia 11
Soraluze FT72EIBARTARRAK FT
ARETXABALETA KE U02ALOÑA MENDI KE B
EIBARTARRAK FT B06URKI CD
Jardunaldia 12
ALOÑA MENDI KE B41EIBARTARRAK FT
URKI CD91ARIZMENDI KE
EIBARTARRAK FT B23Soraluze FT
Jardunaldia 13
ALOÑA MENDI KE B01Soraluze FT
ARETXABALETA KE U23URKI CD
ARIZMENDI KE50EIBARTARRAK FT B
Jardunaldia 14
URKI CD11EIBARTARRAK FT
EIBARTARRAK FT B00ARETXABALETA KE U
Soraluze FT130ARIZMENDI KE

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa