Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Teknikariak

CADETE 1ª copa

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1EIBARTARRAK FT1350260162933
2BERGARA KE B13600422391932
3ARRASATECD B13512213342423
4ARETXABALETA KE B13404123322217
5ALOÑA MENDI KE B12303205263915
6ARIZMENDI KE14314106234913
7Soraluze FT13132206234112
8ANTZUOLA K E1320500714506

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ANTZUOLA K E01Soraluze FT
BERGARA KE B51ARIZMENDI KE
ARETXABALETA KE B12ARRASATECD B
ALOÑA MENDI KE B010EIBARTARRAK FT
Jardunaldia 02
Soraluze FT23ALOÑA MENDI KE B
ARIZMENDI KE30ANTZUOLA K E
ARRASATECD B11BERGARA KE B
EIBARTARRAK FT40ARETXABALETA KE B
Jardunaldia 03
Soraluze FT32ARIZMENDI KE
ANTZUOLA K E17ARRASATECD B
BERGARA KE B10EIBARTARRAK FT
ALOÑA MENDI KE B32ARETXABALETA KE B
Jardunaldia 04
ARIZMENDI KE00ALOÑA MENDI KE B
ARRASATECD B00Soraluze FT
EIBARTARRAK FT00ANTZUOLA K E
ARETXABALETA KE B00BERGARA KE B
Jardunaldia 05
ARIZMENDI KE11ARRASATECD B
Soraluze FT23EIBARTARRAK FT
ANTZUOLA K E06ARETXABALETA KE B
ALOÑA MENDI KE B03BERGARA KE B
Jardunaldia 06
ARIZMENDI KE26ALOÑA MENDI KE B
ARRASATECD B31Soraluze FT
EIBARTARRAK FT100ANTZUOLA K E
ARETXABALETA KE B12BERGARA KE B
Jardunaldia 07
ALOÑA MENDI KE B32ARRASATECD B
EIBARTARRAK FT12ARIZMENDI KE
ARETXABALETA KE B40Soraluze FT
BERGARA KE B21ANTZUOLA K E
Jardunaldia 08
ARRASATECD B14EIBARTARRAK FT
ARIZMENDI KE10ARETXABALETA KE B
Soraluze FT22BERGARA KE B
ANTZUOLA K E21ALOÑA MENDI KE B
Jardunaldia 09
ALOÑA MENDI KE B02Soraluze FT
ANTZUOLA K E31ARIZMENDI KE
BERGARA KE B51ARRASATECD B
ARETXABALETA KE B03EIBARTARRAK FT
Jardunaldia 10
ARIZMENDI KE61Soraluze FT
ARRASATECD B31ANTZUOLA K E
EIBARTARRAK FT20BERGARA KE B
ARETXABALETA KE B52ALOÑA MENDI KE B
Jardunaldia 11
ARRASATECD B41ARIZMENDI KE
EIBARTARRAK FT80Soraluze FT
ARETXABALETA KE B21ANTZUOLA K E
BERGARA KE B41ALOÑA MENDI KE B
Jardunaldia 12
ARRASATECD B41ARIZMENDI KE
ARIZMENDI KE17EIBARTARRAK FT
Soraluze FT22ARETXABALETA KE B
ANTZUOLA K E24BERGARA KE B
Jardunaldia 13
ARRASATECD B41ALOÑA MENDI KE B
ARIZMENDI KE17EIBARTARRAK FT
Soraluze FT22ARETXABALETA KE B
ANTZUOLA K E24BERGARA KE B
Jardunaldia 14
EIBARTARRAK FT31ARRASATECD B
ARETXABALETA KE B70ARIZMENDI KE
BERGARA KE B65Soraluze FT
ALOÑA MENDI KE B61ANTZUOLA K E

Lehen Ligaren egutegia

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa