Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

INFANTIL F- 8 FEMENINO

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ANAITASUNA CD13412700601534
2ZARAUTZ KE 13412520421130
3AMAIKAK BAT KE13502412261728
4Soraluze FT13403115253816
5ZUMAIAKO FT13125205223311
6MUTRIKU FT1220510616249
7ZESTOA1302520522598
8 ZUMAIAKO FT K1001000240
Gorde gabe

Azken Ligaren egutegia

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ZESTOA33Soraluze FT
ANAITASUNA CD12AMAIKAK BAT KE
ZUMAIAKO FT00 ZUMAIAKO F.T. ''K''
ZARAUTZ KE 40MUTRIKU FT
Jardunaldia 02
AMAIKAK BAT KE31ZESTOA
ZUMAIAKO FT K24ANAITASUNA CD
MUTRIKU FT12ZUMAIAKO FT
Soraluze FT13ZARAUTZ KE
Jardunaldia 03
Soraluze FT03AMAIKAK BAT KE
ZESTOA11 ZUMAIAKO F.T. ''K''
ANAITASUNA CD31MUTRIKU FT
ZARAUTZ KE 42ZUMAIAKO FT
Jardunaldia 04
ZUMAIAKO FT05ANAITASUNA CD
MUTRIKU FT12ZESTOA
ZUMAIAKO FT01Soraluze FT
AMAIKAK BAT KE02ZARAUTZ KE
Jardunaldia 05
AMAIKAK BAT KE20 ZUMAIAKO F.T. ''K''
Soraluze FT32MUTRIKU FT
ZESTOA17ZUMAIAKO FT
ZARAUTZ KE 12ANAITASUNA CD
Jardunaldia 06
MUTRIKU FT00AMAIKAK BAT KE
ZUMAIAKO FT00Soraluze FT
ANAITASUNA CD00ZESTOA
ZARAUTZ KE 00 ZUMAIAKO F.T. ''K''
Jardunaldia 07
ZUMAIAKO F.T. ''K''10MUTRIKU FT
AMAIKAK BAT KE31ZUMAIAKO FT
Soraluze FT24ANAITASUNA CD
ZESTOA19ZARAUTZ KE
Jardunaldia 08
Soraluze FT65ZESTOA
AMAIKAK BAT KE14ANAITASUNA CD
ZUMAIAKO F.T. ''K''20ZUMAIAKO FT
MUTRIKU FT02ZARAUTZ KE
Jardunaldia 09
ZESTOA34AMAIKAK BAT KE
ANAITASUNA CD91 ZUMAIAKO F.T. ''K''
ZUMAIAKO FT00MUTRIKU FT
ZARAUTZ KE 21Soraluze FT
Jardunaldia 10
AMAIKAK BAT KE41Soraluze FT
ZUMAIAKO F.T. ''K''32ZESTOA
MUTRIKU FT14ANAITASUNA CD
ZUMAIAKO FT22ZARAUTZ KE
Jardunaldia 11
Soraluze FT10 ZUMAIAKO F.T. ''K''
ZESTOA02MUTRIKU FT
ANAITASUNA CD62ZUMAIAKO FT
ZARAUTZ KE 00AMAIKAK BAT KE
Jardunaldia 12
ZUMAIAKO F.T. ''K''02AMAIKAK BAT KE
MUTRIKU FT51Soraluze FT
ZUMAIAKO FT23ZESTOA
ANAITASUNA CD22ZARAUTZ KE
Jardunaldia 13
AMAIKAK BAT KE21MUTRIKU FT
Soraluze FT51ZUMAIAKO FT
ZESTOA010ANAITASUNA CD
ZUMAIAKO F.T. ''K''03ZARAUTZ KE
Jardunaldia 14
MUTRIKU FT20 ZUMAIAKO F.T. ''K''
ZUMAIAKO FT30AMAIKAK BAT KE
ANAITASUNA CD60Soraluze FT
ZARAUTZ KE 80ZESTOA

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa