Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Preferente Grupo 2

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Antzuola KE301041735642958
2Ordizia KE30915834603555
3Getariako Keta30933744523755
4Soraluze FT30771735553552
5Mutriku FT30771636523349
6Anaitasuna B30753654473249
7Amaikak bat30474825575245
8Eibartarrak KE30825366444441
9Ilintxa SD30744366515040
10Zumaiako FT30645366374537
11Lazkao KE30546537314037
12Zestoa KB30636357395135
13Elgoibar CD30735177525434
14Mutrikuarrak 30438348265328
15Beasain SD304292211336922
16Idiazabal KE304382013286921

SUPREMA AFICIONADOS NIVEL

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ORDIZIA KE301023924634061
2AMAIKA BAT KE301032834623760
3UROLA KE301122735573259
4Soraluze FT301041627522654
5ZUMAIAKO FT30942546524450
6MUTRIKU FT30834546454146
7MONDRAGON CF30654546404142
8ILINTXA SD309334011434942
9ZESTOA KB30726528393940
10IKASBERRI KE308344110364040
11ORIOKO30537636343639
12TOLOSA CF30807339434936
13LAZKAO KE30627438324235
14ANAITASUNA CD302310735314433
15EIBARTARRAK FT30618249285629
16ELGOIBAR CD3013111212307111

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ORIOKO02AMAIKA BAT KE
TOLOSA CF01MUTRIKU FT
IKASBERRI KE11Soraluze FT
ELGOIBAR CD12EIBARTARRAK FT
MONDRAGON CF00ZUMAIAKO FT
UROLA KE30ZESTOA KB
ILINTXA SD20LAZKAO KE
ANAITASUNA CD01ORDIZIA KE
Jardunaldia 02
AMAIKA BAT KE40ANAITASUNA CD
MUTRIKU FT21ORIOKO
Soraluze FT21TOLOSA CF
EIBARTARRAK FT12IKASBERRI KE
ZUMAIAKO FT31ELGOIBAR CD
ZESTOA KB11MONDRAGON CF
LAZKAO KE01UROLA KE
ORDIZIA KE20ILINTXA SD
Jardunaldia 03
AMAIKA BAT KE31MUTRIKU FT
ORIOKO22Soraluze FT
TOLOSA CF10EIBARTARRAK FT
IKASBERRI KE21ZUMAIAKO FT
ELGOIBAR CD02ZESTOA KB
MONDRAGON CF10LAZKAO KE
UROLA KE40ORDIZIA KE
ANAITASUNA CD13ILINTXA SD
Jardunaldia 04
MUTRIKU FT41ANAITASUNA CD
Soraluze FT20AMAIKA BAT KE
EIBARTARRAK FT03ORIOKO
ZUMAIAKO FT31TOLOSA CF
ZESTOA KB12IKASBERRI KE
LAZKAO KE12ELGOIBAR CD
ORDIZIA KE41MONDRAGON CF
ILINTXA SD13UROLA KE
Jardunaldia 05
MUTRIKU FT05Soraluze FT
AMAIKA BAT KE11EIBARTARRAK FT
ORIOKO01ZUMAIAKO FT
TOLOSA CF31ZESTOA KB
IKASBERRI KE51LAZKAO KE
ELGOIBAR CD22ORDIZIA KE
MONDRAGON CF31ILINTXA SD
ANAITASUNA CD02UROLA KE
Jardunaldia 06
Soraluze FT00ANAITASUNA CD
EIBARTARRAK FT21MUTRIKU FT
ZUMAIAKO FT22AMAIKA BAT KE
ZESTOA KB30ORIOKO
LAZKAO KE00TOLOSA CF
ORDIZIA KE32IKASBERRI KE
ILINTXA SD40ELGOIBAR CD
UROLA KE61MONDRAGON CF
Jardunaldia 07
Soraluze FT11EIBARTARRAK FT
MUTRIKU FT30ZUMAIAKO FT
AMAIKA BAT KE21ZESTOA KB
ORIOKO01LAZKAO KE
TOLOSA CF25ORDIZIA KE
IKASBERRI KE21ILINTXA SD
ELGOIBAR CD33UROLA KE
ANAITASUNA CD11MONDRAGON CF
Jardunaldia 08
EIBARTARRAK FT01ANAITASUNA CD
ZUMAIAKO FT10Soraluze FT
ZESTOA KB11MUTRIKU FT
LAZKAO KE12AMAIKA BAT KE
ORDIZIA KE12ORIOKO
ILINTXA SD33TOLOSA CF
UROLA KE00IKASBERRI KE
MONDRAGON CF42ELGOIBAR CD
Jardunaldia 09
EIBARTARRAK FT21ZUMAIAKO FT
Soraluze FT31ZESTOA KB
MUTRIKU FT40LAZKAO KE
AMAIKA BAT KE21ORDIZIA KE
ORIOKO12ILINTXA SD
TOLOSA CF31UROLA KE
IKASBERRI KE01MONDRAGON CF
ANAITASUNA CD40ELGOIBAR CD
Jardunaldia 10
ZUMAIAKO FT12ANAITASUNA CD
ZESTOA KB70EIBARTARRAK FT
LAZKAO KE02Soraluze FT
ORDIZIA KE20MUTRIKU FT
ILINTXA SD50AMAIKA BAT KE
UROLA KE10ORIOKO
MONDRAGON CF40TOLOSA CF
ELGOIBAR CD01IKASBERRI KE
Jardunaldia 11
ZUMAIAKO FT21ZESTOA KB
EIBARTARRAK FT22LAZKAO KE
Soraluze FT03ORDIZIA KE
MUTRIKU FT21ILINTXA SD
AMAIKA BAT KE04UROLA KE
ORIOKO20MONDRAGON CF
TOLOSA CF21ELGOIBAR CD
ANAITASUNA CD02IKASBERRI KE
Jardunaldia 12
ZESTOA KB01ANAITASUNA CD
LAZKAO KE01ZUMAIAKO FT
ORDIZIA KE20EIBARTARRAK FT
ILINTXA SD21Soraluze FT
UROLA KE21MUTRIKU FT
MONDRAGON CF11AMAIKA BAT KE
ELGOIBAR CD01ORIOKO
IKASBERRI KE20TOLOSA CF
Jardunaldia 13
ZESTOA KB10LAZKAO KE
ZUMAIAKO FT32ORDIZIA KE
EIBARTARRAK FT30ILINTXA SD
Soraluze FT31UROLA KE
MUTRIKU FT00MONDRAGON CF
AMAIKA BAT KE52ELGOIBAR CD
ORIOKO20IKASBERRI KE
ANAITASUNA CD21TOLOSA CF
Jardunaldia 14
ANAITASUNA CD00LAZKAO KE
ORDIZIA KE12ZESTOA KB
ILINTXA SD22ZUMAIAKO FT
UROLA KE10EIBARTARRAK FT
MONDRAGON CF02Soraluze FT
ELGOIBAR CD34MUTRIKU FT
IKASBERRI KE21AMAIKA BAT KE
TOLOSA CF30ORIOKO
Jardunaldia 15
LAZKAO KE23ORDIZIA KE
ZESTOA KB10ILINTXA SD
ZUMAIAKO FT33UROLA KE
EIBARTARRAK FT01MONDRAGON CF
Soraluze FT30ELGOIBAR CD
MUTRIKU FT32IKASBERRI KE
AMAIKA BAT KE31TOLOSA CF
ORIOKO11ANAITASUNA CD
Jardunaldia 16
AMAIKA BAT KE02ORIOKO
MUTRIKU FT10TOLOSA CF
Soraluze FT30IKASBERRI KE
EIBARTARRAK FT21ELGOIBAR CD
ZUMAIAKO FT00MONDRAGON CF
ZESTOA KB10UROLA KE
LAZKAO KE40ILINTXA SD
ORDIZIA KE12ANAITASUNA CD
Jardunaldia 17
ANAITASUNA CD15AMAIKA BAT KE
ORIOKO12MUTRIKU FT
TOLOSA CF10Soraluze FT
IKASBERRI KE40EIBARTARRAK FT
ELGOIBAR CD23ZUMAIAKO FT
MONDRAGON CF11ZESTOA KB
UROLA KE01LAZKAO KE
ILINTXA SD12ORDIZIA KE
Jardunaldia 18
MUTRIKU FT01AMAIKA BAT KE
Soraluze FT10ORIOKO
EIBARTARRAK FT21TOLOSA CF
ZUMAIAKO FT31IKASBERRI KE
ZESTOA KB41ELGOIBAR CD
LAZKAO KE16MONDRAGON CF
ORDIZIA KE10UROLA KE
ILINTXA SD12ANAITASUNA CD
Jardunaldia 19
ANAITASUNA CD01MUTRIKU FT
AMAIKA BAT KE10Soraluze FT
ORIOKO20EIBARTARRAK FT
TOLOSA CF13ZUMAIAKO FT
IKASBERRI KE02ZESTOA KB
ELGOIBAR CD03LAZKAO KE
MONDRAGON CF21ORDIZIA KE
UROLA KE30ILINTXA SD
Jardunaldia 20
Soraluze FT22MUTRIKU FT
EIBARTARRAK FT12AMAIKA BAT KE
ZUMAIAKO FT01ORIOKO
ZESTOA KB04TOLOSA CF
LAZKAO KE10IKASBERRI KE
ORDIZIA KE22ELGOIBAR CD
ILINTXA SD31MONDRAGON CF
UROLA KE04ANAITASUNA CD
Jardunaldia 21
ANAITASUNA CD12Soraluze FT
MUTRIKU FT41EIBARTARRAK FT
AMAIKA BAT KE11ZUMAIAKO FT
ORIOKO12ZESTOA KB
TOLOSA CF01LAZKAO KE
IKASBERRI KE01ORDIZIA KE
ELGOIBAR CD01ILINTXA SD
MONDRAGON CF22UROLA KE
Jardunaldia 22
EIBARTARRAK FT03Soraluze FT
ZUMAIAKO FT42MUTRIKU FT
ZESTOA KB01AMAIKA BAT KE
LAZKAO KE22ORIOKO
ORDIZIA KE21TOLOSA CF
ILINTXA SD10IKASBERRI KE
UROLA KE10ELGOIBAR CD
MONDRAGON CF12ANAITASUNA CD
Jardunaldia 23
ANAITASUNA CD11EIBARTARRAK FT
Soraluze FT22ZUMAIAKO FT
MUTRIKU FT11ZESTOA KB
AMAIKA BAT KE22LAZKAO KE
ORIOKO22ORDIZIA KE
TOLOSA CF12ILINTXA SD
IKASBERRI KE02UROLA KE
ELGOIBAR CD01MONDRAGON CF
Jardunaldia 24
ZUMAIAKO FT11EIBARTARRAK FT
ZESTOA KB01Soraluze FT
LAZKAO KE10MUTRIKU FT
ORDIZIA KE11AMAIKA BAT KE
ILINTXA SD10ORIOKO
UROLA KE11TOLOSA CF
MONDRAGON CF31IKASBERRI KE
ELGOIBAR CD11ANAITASUNA CD
Jardunaldia 25
ANAITASUNA CD02ZUMAIAKO FT
EIBARTARRAK FT10ZESTOA KB
Soraluze FT10LAZKAO KE
MUTRIKU FT12ORDIZIA KE
AMAIKA BAT KE41ILINTXA SD
ORIOKO21UROLA KE
TOLOSA CF12MONDRAGON CF
IKASBERRI KE20ELGOIBAR CD
Jardunaldia 26
ZESTOA KB30ZUMAIAKO FT
LAZKAO KE10EIBARTARRAK FT
ORDIZIA KE10Soraluze FT
ILINTXA SD00MUTRIKU FT
UROLA KE21AMAIKA BAT KE
MONDRAGON CF00ORIOKO
ELGOIBAR CD13TOLOSA CF
IKASBERRI KE21ANAITASUNA CD
Jardunaldia 27
ANAITASUNA CD01ZESTOA KB
ZUMAIAKO FT20LAZKAO KE
EIBARTARRAK FT24ORDIZIA KE
Soraluze FT50ILINTXA SD
MUTRIKU FT02UROLA KE
AMAIKA BAT KE30MONDRAGON CF
ORIOKO21ELGOIBAR CD
TOLOSA CF10IKASBERRI KE
Jardunaldia 28
LAZKAO KE40ZESTOA KB
ORDIZIA KE62ZUMAIAKO FT
ILINTXA SD30EIBARTARRAK FT
UROLA KE21Soraluze FT
MONDRAGON CF01MUTRIKU FT
ELGOIBAR CD02AMAIKA BAT KE
IKASBERRI KE00ORIOKO
TOLOSA CF10ANAITASUNA CD
Jardunaldia 29
LAZKAO KE21ANAITASUNA CD
ZESTOA KB13ORDIZIA KE
ZUMAIAKO FT30ILINTXA SD
EIBARTARRAK FT13UROLA KE
Soraluze FT31MONDRAGON CF
MUTRIKU FT22ELGOIBAR CD
AMAIKA BAT KE50IKASBERRI KE
ORIOKO14TOLOSA CF
Jardunaldia 30
ORDIZIA KE21LAZKAO KE
ILINTXA SD20ZESTOA KB
UROLA KE32ZUMAIAKO FT
MONDRAGON CF12EIBARTARRAK FT
ELGOIBAR CD21Soraluze FT
IKASBERRI KE11MUTRIKU FT
TOLOSA CF25AMAIKA BAT KE
ANAITASUNA CD13ORIOKO

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Idiazabal KE05ORDIZIA KE
LAZKAO KE11Anaitasuna B
Mutrikuarrak 14Amaikak bat
Eibartarrak KE01Getariako Keta
Soraluze FT00MUTRIKU FT
Beasain SD11ELGOIBAR CD
ZUMAIAKO FT21ZESTOA KB
Antzuola KE20ILINTXA SD
Jardunaldia 02
ORDIZIA KE01Antzuola KE
Anaitasuna B10Idiazabal KE
Amaikak bat31LAZKAO KE
Getariako Keta22Mutrikuarrak
MUTRIKU FT32Eibartarrak KE
ELGOIBAR CD11Soraluze FT
ZESTOA KB21Beasain SD
ILINTXA SD61ZUMAIAKO FT
Jardunaldia 03
ORDIZIA KE11Anaitasuna B
Idiazabal KE24Amaikak bat
LAZKAO KE21Getariako Keta
Mutrikuarrak 11MUTRIKU FT
Eibartarrak KE31ELGOIBAR CD
Soraluze FT30ZESTOA KB
Beasain SD21ILINTXA SD
Antzuola KE11ZUMAIAKO FT
Jardunaldia 04
Anaitasuna B02Antzuola KE
Amaikak bat11ORDIZIA KE
Getariako Keta40Idiazabal KE
MUTRIKU FT00LAZKAO KE
ELGOIBAR CD12Mutrikuarrak
ZESTOA KB33Eibartarrak KE
ILINTXA SD02Soraluze FT
ZUMAIAKO FT23Beasain SD
Jardunaldia 05
Anaitasuna B51Amaikak bat
ORDIZIA KE13Getariako Keta
Idiazabal KE12MUTRIKU FT
LAZKAO KE11ELGOIBAR CD
Mutrikuarrak 01ZESTOA KB
Eibartarrak KE33ILINTXA SD
Soraluze FT11ZUMAIAKO FT
Antzuola KE11Beasain SD
Jardunaldia 06
Amaikak bat13Antzuola KE
Getariako Keta30Anaitasuna B
MUTRIKU FT10ORDIZIA KE
ELGOIBAR CD42Idiazabal KE
ZESTOA KB12LAZKAO KE
ILINTXA SD22Mutrikuarrak
ZUMAIAKO FT22Eibartarrak KE
Beasain SD01Soraluze FT
Jardunaldia 07
Amaikak bat22Getariako Keta
Anaitasuna B10MUTRIKU FT
ORDIZIA KE51ELGOIBAR CD
Idiazabal KE11ZESTOA KB
LAZKAO KE11ILINTXA SD
Mutrikuarrak 21ZUMAIAKO FT
Eibartarrak KE01Beasain SD
Antzuola KE30Soraluze FT
Jardunaldia 08
Getariako Keta21Antzuola KE
MUTRIKU FT11Amaikak bat
ELGOIBAR CD02Anaitasuna B
ZESTOA KB23ORDIZIA KE
ILINTXA SD23Idiazabal KE
ZUMAIAKO FT00LAZKAO KE
Beasain SD42Mutrikuarrak
Soraluze FT11Eibartarrak KE
Jardunaldia 09
Getariako Keta01MUTRIKU FT
Amaikak bat32ELGOIBAR CD
Anaitasuna B11ZESTOA KB
ORDIZIA KE20ILINTXA SD
Idiazabal KE11ZUMAIAKO FT
LAZKAO KE10Beasain SD
Mutrikuarrak 21Soraluze FT
Antzuola KE41Eibartarrak KE
Jardunaldia 10
MUTRIKU FT21Antzuola KE
ELGOIBAR CD11Getariako Keta
ZESTOA KB01Amaikak bat
ILINTXA SD13Anaitasuna B
ZUMAIAKO FT53ORDIZIA KE
Beasain SD10Idiazabal KE
Soraluze FT11LAZKAO KE
Eibartarrak KE10Mutrikuarrak
Jardunaldia 11
MUTRIKU FT31ELGOIBAR CD
Getariako Keta30ZESTOA KB
Amaikak bat11ILINTXA SD
Anaitasuna B03ZUMAIAKO FT
ORDIZIA KE60Beasain SD
Idiazabal KE32Soraluze FT
LAZKAO KE31Eibartarrak KE
Antzuola KE30Mutrikuarrak
Jardunaldia 12
ELGOIBAR CD11Antzuola KE
ZESTOA KB13MUTRIKU FT
ILINTXA SD22Getariako Keta
ZUMAIAKO FT11Amaikak bat
Beasain SD13Anaitasuna B
Soraluze FT11ORDIZIA KE
Eibartarrak KE20Idiazabal KE
Mutrikuarrak 01LAZKAO KE
Jardunaldia 13
ELGOIBAR CD51ZESTOA KB
MUTRIKU FT22ILINTXA SD
Getariako Keta20ZUMAIAKO FT
Amaikak bat51Beasain SD
Anaitasuna B11Soraluze FT
ORDIZIA KE01Eibartarrak KE
Idiazabal KE01Mutrikuarrak
Antzuola KE61LAZKAO KE
Jardunaldia 14
Antzuola KE20ZESTOA KB
ILINTXA SD31ELGOIBAR CD
ZUMAIAKO FT10MUTRIKU FT
Beasain SD02Getariako Keta
Soraluze FT23Amaikak bat
Eibartarrak KE12Anaitasuna B
Mutrikuarrak 01ORDIZIA KE
LAZKAO KE20Idiazabal KE
Jardunaldia 15
ZESTOA KB12ILINTXA SD
ELGOIBAR CD41ZUMAIAKO FT
MUTRIKU FT40Beasain SD
Getariako Keta02Soraluze FT
Amaikak bat22Eibartarrak KE
Anaitasuna B30Mutrikuarrak
ORDIZIA KE21LAZKAO KE
Idiazabal KE03Antzuola KE
Jardunaldia 16
ORDIZIA KE60Idiazabal KE
Anaitasuna B20LAZKAO KE
Amaikak bat11Mutrikuarrak
Getariako Keta22Eibartarrak KE
MUTRIKU FT14Soraluze FT
ELGOIBAR CD32Beasain SD
ZESTOA KB00ZUMAIAKO FT
ILINTXA SD11Antzuola KE
Jardunaldia 17
Antzuola KE10ORDIZIA KE
Idiazabal KE10Anaitasuna B
LAZKAO KE23Amaikak bat
Mutrikuarrak 12Getariako Keta
Eibartarrak KE21MUTRIKU FT
Soraluze FT32ELGOIBAR CD
Beasain SD12ZESTOA KB
ZUMAIAKO FT01ILINTXA SD
Jardunaldia 18
Anaitasuna B12ORDIZIA KE
Amaikak bat01Idiazabal KE
Getariako Keta10LAZKAO KE
MUTRIKU FT00Mutrikuarrak
ELGOIBAR CD14Eibartarrak KE
ZESTOA KB41Soraluze FT
ILINTXA SD31Beasain SD
ZUMAIAKO FT10Antzuola KE
Jardunaldia 19
Antzuola KE21Anaitasuna B
ORDIZIA KE21Amaikak bat
Idiazabal KE34Getariako Keta
LAZKAO KE10MUTRIKU FT
Mutrikuarrak 11ELGOIBAR CD
Eibartarrak KE11ZESTOA KB
Soraluze FT22ILINTXA SD
Beasain SD02ZUMAIAKO FT
Jardunaldia 20
Amaikak bat24Anaitasuna B
Getariako Keta13ORDIZIA KE
MUTRIKU FT20Idiazabal KE
ELGOIBAR CD20LAZKAO KE
ZESTOA KB10Mutrikuarrak
ILINTXA SD21Eibartarrak KE
ZUMAIAKO FT02Soraluze FT
Beasain SD12Antzuola KE
Jardunaldia 21
Antzuola KE12Amaikak bat
Anaitasuna B11Getariako Keta
ORDIZIA KE25MUTRIKU FT
Idiazabal KE00ELGOIBAR CD
LAZKAO KE01ZESTOA KB
Mutrikuarrak 10ILINTXA SD
Eibartarrak KE20ZUMAIAKO FT
Soraluze FT31Beasain SD
Jardunaldia 22
Getariako Keta10Amaikak bat
MUTRIKU FT00Anaitasuna B
ELGOIBAR CD01ORDIZIA KE
ZESTOA KB10Idiazabal KE
ILINTXA SD02LAZKAO KE
ZUMAIAKO FT31Mutrikuarrak
Beasain SD00Eibartarrak KE
Soraluze FT22Antzuola KE
Jardunaldia 23
Antzuola KE21Getariako Keta
Amaikak bat10MUTRIKU FT
Anaitasuna B00ELGOIBAR CD
ORDIZIA KE20ZESTOA KB
Idiazabal KE24ILINTXA SD
LAZKAO KE11ZUMAIAKO FT
Mutrikuarrak 11Beasain SD
Eibartarrak KE10Soraluze FT
Jardunaldia 24
MUTRIKU FT30Getariako Keta
ELGOIBAR CD53Amaikak bat
ZESTOA KB11Anaitasuna B
ILINTXA SD00ORDIZIA KE
ZUMAIAKO FT21Idiazabal KE
Beasain SD23LAZKAO KE
Soraluze FT40Mutrikuarrak
Eibartarrak KE10Antzuola KE
Jardunaldia 25
Antzuola KE33MUTRIKU FT
Getariako Keta11ELGOIBAR CD
Amaikak bat11ZESTOA KB
Anaitasuna B22ILINTXA SD
ORDIZIA KE20ZUMAIAKO FT
Idiazabal KE31Beasain SD
LAZKAO KE02Soraluze FT
Mutrikuarrak 03Eibartarrak KE
Jardunaldia 26
ELGOIBAR CD24MUTRIKU FT
ZESTOA KB12Getariako Keta
ILINTXA SD31Amaikak bat
ZUMAIAKO FT11Anaitasuna B
Beasain SD31ORDIZIA KE
Soraluze FT41Idiazabal KE
Eibartarrak KE10LAZKAO KE
Mutrikuarrak 15Antzuola KE
Jardunaldia 27
Antzuola KE11ELGOIBAR CD
MUTRIKU FT22ZESTOA KB
Getariako Keta32ILINTXA SD
Amaikak bat01ZUMAIAKO FT
Anaitasuna B20Beasain SD
ORDIZIA KE13Soraluze FT
Idiazabal KE20Eibartarrak KE
LAZKAO KE01Mutrikuarrak
Jardunaldia 28
ZESTOA KB32ELGOIBAR CD
ILINTXA SD10MUTRIKU FT
ZUMAIAKO FT01Getariako Keta
Beasain SD36Amaikak bat
Soraluze FT20Anaitasuna B
Eibartarrak KE13ORDIZIA KE
Mutrikuarrak 10Idiazabal KE
LAZKAO KE03Antzuola KE
Jardunaldia 29
ZESTOA KB42Antzuola KE
ELGOIBAR CD40ILINTXA SD
MUTRIKU FT33ZUMAIAKO FT
Getariako Keta21Beasain SD
Amaikak bat11Soraluze FT
Anaitasuna B41Eibartarrak KE
ORDIZIA KE21Mutrikuarrak
Idiazabal KE14LAZKAO KE
Jardunaldia 30
ILINTXA SD42ZESTOA KB
ZUMAIAKO FT13ELGOIBAR CD
Beasain SD05MUTRIKU FT
Soraluze FT32Getariako Keta
Eibartarrak KE12Amaikak bat
Mutrikuarrak 14Anaitasuna B
LAZKAO KE02ORDIZIA KE
Antzuola KE50Idiazabal KE

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa