Imagen Soraluze FT

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

1ª REGIONAL

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 ARETXABALETA KE UDA B1251151142632
2ARMAGIÑAK JTK FK12322331241223
3URKI CD12313223232118
4BERGARA KE12313106243213
5ARIZMENDI KE12214124162212
6 SORALUZE FT12124205233411
7 EIBARTARRAK FT1221401615408

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
BERGARA KE42 EIBARTARRAK FT
ARIZMENDI KE13 SORALUZE FT
ARMAGIÑAK JTK FK00descansa
URKI CD12 ARETXABALETA KE UDA B
Jardunaldia 02
SORALUZE FT14BERGARA KE
descansa00ARIZMENDI KE
ARETXABALETA KE UDA B00ARMAGIÑAK JTK FK
EIBARTARRAK FT12URKI CD
Jardunaldia 03
EIBARTARRAK FT32 SORALUZE FT
BERGARA KE00descansa
ARIZMENDI KE13 ARETXABALETA KE UDA B
URKI CD12ARMAGIÑAK JTK FK
Jardunaldia 04
descansa00 EIBARTARRAK FT
ARETXABALETA KE UDA B20BERGARA KE
ARMAGIÑAK JTK FK20ARIZMENDI KE
SORALUZE FT11URKI CD
Jardunaldia 05
SORALUZE FT00descansa
EIBARTARRAK FT06 ARETXABALETA KE UDA B
BERGARA KE12ARMAGIÑAK JTK FK
URKI CD11ARIZMENDI KE
Jardunaldia 06
ARETXABALETA KE UDA B62 SORALUZE FT
ARMAGIÑAK JTK FK11 EIBARTARRAK FT
ARIZMENDI KE30BERGARA KE
URKI CD00descansa
Jardunaldia 07
descansa00 ARETXABALETA KE UDA B
SORALUZE FT11ARMAGIÑAK JTK FK
EIBARTARRAK FT22ARIZMENDI KE
BERGARA KE33URKI CD
Jardunaldia 08
EIBARTARRAK FT32BERGARA KE
SORALUZE FT01ARIZMENDI KE
descansa00ARMAGIÑAK JTK FK
ARETXABALETA KE UDA B30URKI CD
Jardunaldia 09
BERGARA KE43 SORALUZE FT
ARIZMENDI KE00descansa
ARMAGIÑAK JTK FK00 ARETXABALETA KE UDA B
URKI CD20 EIBARTARRAK FT
Jardunaldia 10
SORALUZE FT42 EIBARTARRAK FT
descansa00BERGARA KE
ARETXABALETA KE UDA B30ARIZMENDI KE
ARMAGIÑAK JTK FK32URKI CD
Jardunaldia 11
EIBARTARRAK FT00descansa
BERGARA KE13 ARETXABALETA KE UDA B
ARIZMENDI KE22ARMAGIÑAK JTK FK
URKI CD42 SORALUZE FT
Jardunaldia 12
descansa00 SORALUZE FT
ARETXABALETA KE UDA B90 EIBARTARRAK FT
ARMAGIÑAK JTK FK61BERGARA KE
ARIZMENDI KE13URKI CD
Jardunaldia 13
SORALUZE FT15 ARETXABALETA KE UDA B
EIBARTARRAK FT03ARMAGIÑAK JTK FK
BERGARA KE21ARIZMENDI KE
descansa00URKI CD
Jardunaldia 14
ARETXABALETA KE UDA B00descansa
ARMAGIÑAK JTK FK23 SORALUZE FT
ARIZMENDI KE31 EIBARTARRAK FT
URKI CD32BERGARA KE

Lehen Ligaren egutegia

oiartzun 2-0 SORALUZE FT

2015-01-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : D.

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa