Partekartu

Onartuen Zerrenda 2020-2021
Izen AbizenakTalde
Zunbeltz Salaberria SilbetiBENJAMIN 1 URTEA
Iker Osa RuizBENJAMIN 1 URTEA
OIER Vaquero AguirreBENJAMIN 1 URTEA
Unax Igartua garcia-antonBENJAMIN 1 URTEA
Joanes Arantzeta GoenagaBENJAMIN 1 URTEA
Unai Calvo gonzalezBENJAMIN 1 URTEA
Rawil De la cruz HidalgoBENJAMIN 1 URTEA
ANTXON UGARTE LARREATEGIBENJAMIN 1 URTEA
Aimar Igartua garcia-antonBENJAMIN 1 URTEA
Asier Alonso OregiBENJAMIN 2 URTEA
Asier Osa RuizBENJAMIN 2 URTEA
Aitz Arluziaga MendizabalBENJAMIN 2 URTEA
Eneko Gonzalez ArmengolBENJAMIN 2 URTEA
Markel Lizarralde ArruabarrenaBENJAMIN 2 URTEA
Ander Gallardo AriznabarretaBENJAMIN 2 URTEA
IKER DOMÍNGUEZ ORÍOBENJAMIN 2 URTEA
MIKEL MOREIRA BURUNZABENJAMIN 2 URTEA
Ander Agirregomezkorta CuendeBENJAMIN 2 URTEA
Eñaut Valderrey AchaBENJAMIN 2 URTEA
Zuhaitz Larrañaga ElgetaBENJAMIN 2 URTEA
Adam El abdary BentamaBENJAMIN 2 URTEA
Oinatz Beretxinaga HerizBENJAMIN 2 URTEA
Laida Sánchez MartínezBENJAMIN 2 URTEA
Inar Arroyo MaderaBENJAMIN 2 URTEA
Oier Fulgencio UcinALEBIN 1 URTEA
Oier Cid BenayasALEBIN 1 URTEA
Urko Trebiño GaraikoetxeaALEBIN 1 URTEA
Onar Ortega OrdaxALEBIN 1 URTEA
Unai Laskurain LopezALEBIN 1 URTEA
Iker Moya De La FuenteALEBIN 1 URTEA
Galder Losada AlberdiALEBIN 1 URTEA
Gorka felix astasioALEBIN 1 URTEA
Bahaadin BoudfelALEBIN 1 URTEA
Oihane Rodriguez AlonsoALEBIN 1 URTEA
Jon Amutxastegi AzkoitiaALEBIN 1 URTEA
Peru Gisasola LarreategiALEBIN 1 URTEA
Iñigo Astigarraga HernandezALEBIN 1 URTEA
Izer Ruiz RomanALEBIN 1 URTEA
ZAKARIA SIJILMASSI NOUAYTIALEBIN 1 URTEA
José Emmanuel Arias NietoALEBIN 1 URTEA
Eñaut ibarzabal camachoALEBIN 1 URTEA
Ekaitz GarmendiaALEBIN 2 URTEA
Diego Alexander Rizzo MolinaALEBIN 2 URTEA
Ioritz Reglero herasALEBIN 2 URTEA
Beñat Garmendia OregiALEBIN 2 URTEA
Egoitz Romero AlaminoALEBIN 2 URTEA
Ortzi Romero AlaminoALEBIN 2 URTEA
Naroa Romero AlaminoALEBIN 2 URTEA
Koldo Arantzeta GoenagaALEBIN 2 URTEA
Yago DonosoALEBIN 2 URTEA
JON PEREZ IRIONDOGORENGO PREFERENTE
IKER URKIRI ORUESAGASTIGORENGO PREFERENTE
AITOR LARREA HERREROGORENGO PREFERENTE
URTZI INTXAUSTI VERGELGORENGO PREFERENTE
Markel Soraluze OrbeaKADETEA
Inhar Ariznabarreta MuroKADETEA
Ahadu Urtiaga GomezKADETEA
Axier Oñederra RodriguezKADETEA
Oihan Larrañaga AgirreKADETEA
Peio Arantzeta GoenagaKADETEA
Unax Sudupe OstolazaKADETEA
Auritz Oregi LaskurainKADETEA
Aiert Losada AlberdiKADETEA
Euken Oliveri LópezKADETEA
Alejandro MovillaKADETEA
Unai Moreno OyaKADETEA
Raul Fdez de Pinedo de CastroKADETEA
Unai Rodriguez ArandaKADETEA
Josu Leturiondo GarciaINFANTILA
Jakes Arevalo ViciosaINFANTILA
Alain Yanguas MartinezINFANTILA
Eneko Felix AstasioINFANTILA
Eki AmuategiINFANTILA
Adam BoudfelINFANTILA
Rayan BoudfelINFANTILA
Unax Rodriguez AlonsoINFANTILA
Iraitz Plata ArizagaINFANTILA
Iker De los Santos perezINFANTILA
Aimar Astigarraga HernandezINFANTILA
Gorka Gallastegi LeteINFANTILA
Julen CalderónINFANTILA
David Fernandez rasconINFANTILA
Gorka Rascon CriadoINFANTILA
Ander AzkonaINFANTILA
ANTXON ZUBIAURRE PEÑALBAJUBENILA
Aitor Estévez ViciosaJUBENILA
Hodei Calleja CruzJUBENILA
Galder Laskurain AnsolaJUBENILA
Marko Akizu GarcíaJUBENILA
Imanol Aguirre ArrillagaJUBENILA
URKO ALBERDI LASKURAINJUBENILA
Hodei Valdivieso ArgarateJUBENILA
Julen Gabilondo ProlJUBENILA
Jokin Galiacho OtJUBENILA
SORALUCE
Banner menu Soraluze FT
GURRITEK
AGUAS ALZOLA
FONTANERIA SAN ANDRES
PASTELERIA TXURITXU
SEGURMA
gerdau
motorrak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa