Imagen Soraluze FT

GORENGO-PREFERENTE

Partekartu


Jardunaldia 115-Septiembre
SD Beasain-Antzuola KE
Orioko FT-Ilintxa SD
Ikasberri KE-Danena KE
Aloña Mendi KE-Soraluze CF
Zumaiako FT-Idiazabal KE
Billabona KE-Getariako Keta FT
Tolosa CF-UD Aretxabaleta
Mondragon CF-CD Lagun Onak
Jardunaldia 222-Septiembre
Antzuola KE-Mondragon CF
Ilintxa SD-SD Beasain
Danena KE-Orioko FT
Soraluze CF-Ikasberri KE
Idiazabal KE-Aloña Mendi KE
Getariako Keta FT-Zumaiako FT
UD Aretxabaleta-Billabona KE
CD Lagun Onak-Tolosa CF
Jardunaldia 329-Septiembre
Antzuola KE-Ilintxa SD
SD Beasain-Danena KE
Orioko FT-Soraluze CF
Ikasberri KE-Idiazabal KE
Aloña Mendi KE-Getariako Keta FT
Zumaiako FT-UD Aretxabaleta
Billabona KE-CD Lagun Onak
Mondragon CF-Tolosa CF
Jardunaldia 46-Octubre
Ilintxa SD-Mondragon CF
Danena KE-Antzuola KE
Soraluze CF-SD Beasain
Idiazabal KE-Orioko FT
Getariako Keta FT-Ikasberri KE
UD Aretxabaleta-Aloña Mendi KE
CD Lagun Onak-Zumaiako FT
Tolosa CF-Billabona KE
Jardunaldia 513-Octubre
Ilintxa SD-Danena KE
Antzuola KE-Soraluze CF
SD Beasain-Idiazabal KE
Orioko FT-Getariako Keta FT
Ikasberri KE-UD Aretxabaleta
Aloña Mendi KE-CD Lagun Onak
Zumaiako FT-Tolosa CF
Mondragon CF-Billabona KE
Jardunaldia 620-Octubre
Danena KE-Mondragon CF
Soraluze CF-Ilintxa SD
Idiazabal KE-Antzuola KE
Getariako Keta FT-SD Beasain
UD Aretxabaleta-Orioko FT
CD Lagun Onak-Ikasberri KE
Tolosa CF-Aloña Mendi KE
Billabona KE-Zumaiako FT
Jardunaldia 727-Octubre
Danena KE-Soraluze CF
Ilintxa SD-Idiazabal KE
Antzuola KE-Getariako Keta FT
SD Beasain-UD Aretxabaleta
Orioko FT-CD Lagun Onak
Ikasberri KE-Tolosa CF
Aloña Mendi KE-Billabona KE
Mondragon CF-Zumaiako FT
Jardunaldia 83-Noviembre
Soraluze CF-Mondragon CF
Idiazabal KE-Danena KE
Getariako Keta FT-Ilintxa SD
UD Aretxabaleta-Antzuola KE
CD Lagun Onak-SD Beasain
Tolosa CF-Orioko FT
Billabona KE-Ikasberri KE
Zumaiako FT-Aloña Mendi KE
Jardunaldia 910-Noviembre
Soraluze CF-Idiazabal KE
Danena KE-Getariako Keta FT
Ilintxa SD-UD Aretxabaleta
Antzuola KE-CD Lagun Onak
SD Beasain-Tolosa CF
Orioko FT-Billabona KE
Ikasberri KE-Zumaiako FT
Mondragon CF-Aloña Mendi KE
Jardunaldia 10
Idiazabal KE-Mondragon CF
Getariako Keta FT-Soraluze CF
UD Aretxabaleta-Danena KE
CD Lagun Onak-Ilintxa SD
Tolosa CF-Antzuola KE
Billabona KE-SD Beasain
Zumaiako FT-Orioko FT
Aloña Mendi KE-Ikasberri KE
Jardunaldia 11
Idiazabal KE-Getariako Keta FT
Soraluze CF-UD Aretxabaleta
Danena KE-CD Lagun Onak
Ilintxa SD-Tolosa CF
Antzuola KE-Billabona KE
SD Beasain-Zumaiako FT
Orioko FT-Aloña Mendi KE
Mondragon CF-Ikasberri KE
Jardunaldia 12
Getariako Keta FT-Mondragon CF
UD Aretxabaleta-Idiazabal KE
CD Lagun Onak-Soraluze CF
Tolosa CF-Danena KE
Billabona KE-Ilintxa SD
Zumaiako FT-Antzuola KE
Aloña Mendi KE-SD Beasain
Ikasberri KE-Orioko FT
Jardunaldia 13
Getariako Keta FT-UD Aretxabaleta
Idiazabal KE-CD Lagun Onak
Soraluze CF-Tolosa CF
Danena KE-Billabona KE
Ilintxa SD-Zumaiako FT
Antzuola KE-Aloña Mendi KE
SD Beasain-Ikasberri KE
Mondragon CF-Orioko FT
Jardunaldia 14
Mondragon CF-UD Aretxabaleta
CD Lagun Onak-Getariako Keta FT
Tolosa CF-Idiazabal KE
Billabona KE-Soraluze CF
Zumaiako FT-Danena KE
Aloña Mendi KE-Ilintxa SD
Ikasberri KE-Antzuola KE
Orioko FT-SD Beasain
Jardunaldia 15
UD Aretxabaleta-CD Lagun Onak
Getariako Keta FT-Tolosa CF
Idiazabal KE-Billabona KE
Soraluze CF-Zumaiako FT
Danena KE-Aloña Mendi KE
Ilintxa SD-Ikasberri KE
Antzuola KE-Orioko FT
SD Beasain-Mondragon CF
Jardunaldia 16
Antzuola KE-SD Beasain
Ilintxa SD-Orioko FT
Danena KE-Ikasberri KE
Soraluze CF-Aloña Mendi KE
Idiazabal KE-Zumaiako FT
Getariako Keta FT-Billabona KE
UD Aretxabaleta-Tolosa CF
CD Lagun Onak-Mondragon CF
Jardunaldia 17
Mondragon CF-Antzuola KE
SD Beasain-Ilintxa SD
Orioko FT-Danena KE
Ikasberri KE-Soraluze CF
Aloña Mendi KE-Idiazabal KE
Zumaiako FT-Getariako Keta FT
Billabona KE-UD Aretxabaleta
Tolosa CF-CD Lagun Onak
Jardunaldia 18
Ilintxa SD-Antzuola KE
Danena KE-SD Beasain
Soraluze CF-Orioko FT
Idiazabal KE-Ikasberri KE
Getariako Keta FT-Aloña Mendi KE
UD Aretxabaleta-Zumaiako FT
CD Lagun Onak-Billabona KE
Tolosa CF-Mondragon CF
Jardunaldia 19
Mondragon CF-Ilintxa SD
Antzuola KE-Danena KE
SD Beasain-Soraluze CF
Orioko FT-Idiazabal KE
Ikasberri KE-Getariako Keta FT
Aloña Mendi KE-UD Aretxabaleta
Zumaiako FT-CD Lagun Onak
Billabona KE-Tolosa CF
Jardunaldia 20
Danena KE-Ilintxa SD
Soraluze CF-Antzuola KE
Idiazabal KE-SD Beasain
Getariako Keta FT-Orioko FT
UD Aretxabaleta-Ikasberri KE
CD Lagun Onak-Aloña Mendi KE
Tolosa CF-Zumaiako FT
Billabona KE-Mondragon CF
Jardunaldia 21
Mondragon CF-Danena KE
Ilintxa SD-Soraluze CF
Antzuola KE-Idiazabal KE
SD Beasain-Getariako Keta FT
Orioko FT-UD Aretxabaleta
Ikasberri KE-CD Lagun Onak
Aloña Mendi KE-Tolosa CF
Zumaiako FT-Billabona KE
Jardunaldia 22
Soraluze CF-Danena KE
Idiazabal KE-Ilintxa SD
Getariako Keta FT-Antzuola KE
UD Aretxabaleta-SD Beasain
CD Lagun Onak-Orioko FT
Tolosa CF-Ikasberri KE
Billabona KE-Aloña Mendi KE
Zumaiako FT-Mondragon CF
Jardunaldia 23
Mondragon CF-Soraluze CF
Danena KE-Idiazabal KE
Ilintxa SD-Getariako Keta FT
Antzuola KE-UD Aretxabaleta
SD Beasain-CD Lagun Onak
Orioko FT-Tolosa CF
Ikasberri KE-Billabona KE
Aloña Mendi KE-Zumaiako FT
Jardunaldia 24
Idiazabal KE-Soraluze CF
Getariako Keta FT-Danena KE
UD Aretxabaleta-Ilintxa SD
CD Lagun Onak-Antzuola KE
Tolosa CF-SD Beasain
Billabona KE-Orioko FT
Zumaiako FT-Ikasberri KE
Aloña Mendi KE-Mondragon CF
Jardunaldia 25
Mondragon CF-Idiazabal KE
Soraluze CF-Getariako Keta FT
Danena KE-UD Aretxabaleta
Ilintxa SD-CD Lagun Onak
Antzuola KE-Tolosa CF
SD Beasain-Billabona KE
Orioko FT-Zumaiako FT
Ikasberri KE-Aloña Mendi KE
Jardunaldia 26
Getariako Keta FT-Idiazabal KE
UD Aretxabaleta-Soraluze CF
CD Lagun Onak-Danena KE
Tolosa CF-Ilintxa SD
Billabona KE-Antzuola KE
Zumaiako FT-SD Beasain
Aloña Mendi KE-Orioko FT
Ikasberri KE-Mondragon CF
Jardunaldia 27
Mondragon CF-Getariako Keta FT
Idiazabal KE-UD Aretxabaleta
Soraluze CF-CD Lagun Onak
Danena KE-Tolosa CF
Ilintxa SD-Billabona KE
Antzuola KE-Zumaiako FT
SD Beasain-Aloña Mendi KE
Orioko FT-Ikasberri KE
Jardunaldia 28
UD Aretxabaleta-Getariako Keta FT
CD Lagun Onak-Idiazabal KE
Tolosa CF-Soraluze CF
Billabona KE-Danena KE
Zumaiako FT-Ilintxa SD
Aloña Mendi KE-Antzuola KE
Ikasberri KE-SD Beasain
Orioko FT-Mondragon CF
Jardunaldia 29
UD Aretxabaleta-Mondragon CF
Getariako Keta FT-CD Lagun Onak
Idiazabal KE-Tolosa CF
Soraluze CF-Billabona KE
Danena KE-Zumaiako FT
Ilintxa SD-Aloña Mendi KE
Antzuola KE-Ikasberri KE
SD Beasain-Orioko FT
Jardunaldia 30
CD Lagun Onak-UD Aretxabaleta
Tolosa CF-Getariako Keta FT
Billabona KE-Idiazabal KE
Zumaiako FT-Soraluze CF
Aloña Mendi KE-Danena KE
Ikasberri KE-Ilintxa SD
Orioko FT-Antzuola KE
Mondragon CF-SD Beasain

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa